0
clear
  • Batzuzhi Домот Класичен Жените Чевли PeepToe Метал Тенки Потпетици Пистата Чевли Жените Розова и Црвена Дизајнер на Чевли за Жени, 43
  • -20%
  • -20%
Batzuzhi Домот Класичен Жените Чевли PeepToe Метал Тенки Потпетици Пистата Чевли Жените Розова и Црвена Дизајнер на Чевли за Жени, 43

Batzuzhi Домот Класичен Жените Чевли PeepToe Метал Тенки Потпетици Пистата Чевли Жените Розова и Црвена Дизајнер на Чевли за

DEN 3048.96
DEN 1860.00

Достапност
Производот е достапен


Се препорачува
Добредојдовте дојде до Batzuzhi Официјалната Продавница
Драги Ценети Клиенти,
1) ве Молиме изберете големина според вашите голи нозе должина, што е повеќе точни. 3) ве Молиме да ни даде можност да реши проблеми,ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрацијата на у може да имаат и обидете се да се направи сè за да ги реши овие Прашања. 2) Плаќање, мора да се примени во рок од 20 работни дена од aution затворање. 3) ќе ја напишете вашата предмети како подарок во вредност од околу $15 за царинска погодност. 2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална реакција, за да бидете сигурни дека ние може да го реши проблемот на најдобар начин. 4) Ние не сме одговорни за било обичај должност и увоз доход.
Превозот 1) Ние брод на Светот и не dropship. Постои големина на табелата во страница за опис.
Враќање Враќање 1) Ако производот ќе примите не е како што е опишано, ние се согласувате дека ние може да го промени тоа за вас или се договорат за рефундирање на вашите пари пред цел завршување (кога ќе кликнете на Потврди Нарачка Примени или надминуваат потврда временска рамка). 4) Ние прифаќаме Кина Пост Воздух Mail, Netherland Пост Воздух Mail, DHL, EMS, e Packet и така натаму , и можете да изберете го на страна.
4) Не може да биде littile малку боја разлика од фотографиите поради различни компјутерски екрани. Кога ќе ја прими, ние ќе се врати пари на u или брод повторно, но u мора да плаќаат за превозот цена, и ве молам обезбеди чевли без да се оштети. 3) Ако цел погрешна големина или боја, или сакате да го смените адресата, pls остави порака во ред и контактирајте со нас, тогаш ние ќе го промени тоа за вас. 3) не може да се врати или размена на сите производи, дури и оние што се во совршена состојба во секое време пред цел завршување. 2) Ако u може да не добиете предмети по 60 дена, u може да побара за целосна наплата пред цел завршување. Ние може да ви помогне да одлучите најдобро одговара големина за вас.
3) ве Молиме да забележите било кои пораки од нас и се потврди во време, а потоа чевли ќе бидат испратени побрзо.
2) ве Молиме оставете ни информации за вашите нозе должина ако не не она големина што ви треба. 5) времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-45 дена, ако не може да се добие на време , сака ни побара да се продолжи денот и проверка на следење на информации. 2) точки ќе биде превозот во 1-4 дена по уплатата.4 cm Железо Потпетици Отвори Пети Вистински слики поубаво кога ќе го видите чевли
Плаќање 1) Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ, како што се Western Union,Qiwi паричник, ВИЗА, ДОКУ и така натаму. 4) Ако u имате било какви прашања , добредојдовте на нас, ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите, ви благодариме за вашето време.

Кон својствата

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Pleated
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Бренд Име:
Batzuzhi
Број На Модел На:
BZG25
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Високи потпетици:
12cm Железо Потпетици
Функција:
Жените Партија Високи Потпетици
Материјал:
Велур
Моден 1:
жените пумпи
Моден 2:
Дизајнер е рачно изработени Чевли за Жени
боја:
розова, црвена
Големина:
US5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.9.5,10,10.5
Пети:
отворете пети
боја:
розова, црвена
Име:
партија чевли за жени

Производи во категоријата

Горниот Материјал : Изшкуркан МикрофиберОбвивка Материјал : СТППета Висина : 11cm / 4.3 инченПлатформа Виси

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 79 работа обработка дена да се направи чевли з

Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле Ве молиме да не го користите стоката, ако сакате да се вр

добредојдовте на нашата продавницаМожете да се меша било брендови , бои и големини .Трговија на големо &

свадба чевлите и чантата и така натаму Ве молиме да не го користите стоката, ако сакате да се вратите или

Ве Молиме Обрнете Повеќе Внимание : Производи вклучуваат : Чевли + Чанта : 1 SetМатеријал : СТП+Кристал+Гума

ИМАМЕ НАПРАВИ 2854 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САК

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да

Во исто време ,можете да проверите " Точка спецификите ".Некои чизми имаат крзно поставата или кожа обвив

Плаќање : 1 Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.Ако имате било какви прашања во донесувањето на плаќањето, ве молиме ко

Ако добијам чевли,нема квалитет проблем ,но не ми се допаѓа тоа?..Ве молиме Контактирајте со нас прво.ние

Ве молиме имајте во предвид.00 / парПочитувани Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ре

НИ 3.5 = ЕВРА 33 = Нога Должина 21.5 cm НАС 4 = ЕВРА 34 = Нога Должина 22.0 cmНИ 5 = ЕУР 35 = Нога Должина 22.5 cm НИ 6 = ЕВРА 36 =

Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!!

SKU : LF30476 Цветни Печатење е, мора да ја имаат оваа сезона и со овие симпатична висока пета пумпи Карактери

【Стил】 : глуждот Heelless чизми 【Големина】 : EUR36#46# 【Пета】 : 18 CM 【Платформа】 : 0 CM 【Боја】 : Повеќе бои 【Горн

Please wait...