0
clear
  • Бесплатен превозот НОВИ BLW81
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот НОВИ BLW81

Бесплатен превозот НОВИ BLW81

DEN 1248.00
DEN 1023.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Број На Модел На:
BLW81
Бренд Име:
Mexemina

Производи во категоријата

ПрименаTPS Б + В комплекс на моќ surge protector е дизајниран за нискоенергетски системна ниво претставува јас (К

2 KV јас експеримент од ниво на енергија Ures ≤1.5 КА 20 KA 20 KA 20 KA 40 KA 40 KA 40 KA Max.Главни карактеристики : 1 преку те

Производ ОдржувањеПренапони заштитници треба редовно да ги проверите за работа, за заштита коло претрп

Превозот 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на про

RS232 RS422 RS485 мрежа молња заштита на индустриска контрола на телекомуникациски мрежни commersignal СПДПроизводи

DOMOTICA CONTROLLO CONSUMI BOLLETTA COSTI INTERRUTTORE WIFI LUCI LAMPADINA LEDProduct Overview Sonoff Pow е Wi Fi wireless префрлете ги поврзува на вашата дом

Хотел smart картичка за да ја преземе власта се префрлите Технички Параметри : Оперативен фреквенција : 12.5

Please wait...