0
clear
  • 10Pcs KingWei XXC-988A USB 18650 Батерија Li-ion Батерија Полнач 5V 1А Мобилен Телефон Мултифункционален Апарат ( Двојна Намена )
  • -20%
  • -20%
10Pcs KingWei XXC-988A USB 18650 Батерија Li-ion Батерија Полнач 5V 1А Мобилен Телефон Мултифункционален Апарат ( Двојна Намена )

10Pcs KingWei XXC-988A USB 18650 Батерија Li-ion Батерија Полнач 5V 1А Мобилен Телефон Мултифункционален Апарат ( Двојна Намена

DEN 3576.48
DEN 2504.00

Достапност
Производот е достапен


Фото Шоу

Кон својствата

Чашката Стандард:
USB
Употреба:
Стандардна Батерија
Батеријата Број:
2 Држачи За Батерии
Тип:
USB,Електрични
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Број На Модел На:
XXC-988A
Интелигентни Полнење:
Yes
Бренд Име:
kingwei
екран:
No
Брзо полнење:
Yes
Пакет:
No
Тежина:
120g
Приклучете:
usb приклучок
боја:
Црна Батерија Полнач
Тип:
мултифункционален апарат
На текст:
DC 5V 2A / USB 5V 1А
Излез:
DC 4.2 V 1А*2
Критичниот напон:
4.2 V+/- 0.05 V
Пакет:
10 Полначот со Кабел
Функција:
Мобилен Телефонски Апарат

Производи во категоријата

Ако се чувствувате услуга ние не се доволно добри, ве молиме известете нас, Ние ќе го цениме вашиот предл

5 тековната indictorКога батеријата е вметната во полначот, 4 LED indictors ќе биде и 3,7 V LED indictors треперење, тогаш, в

Овој објект се Вклучени : 1x DSTE Бренд НИ Plug Патување за ПолнењеПолначот е Вовед : Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 1

>>Спецификации1.ce одобрено 33.6 V1 A батерија полнач за електрични rickshaw2.100% полно работно оптоварување тест

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

Оригиналниот NOKOSER D2 S Универзална LCD Екранот VC2 Батерија полнач за 10440 / 16340 / 14500 / 14650 / 17670 / 18350 / 18500 / 18650Вовед

Црна AC / DC Патуваат Универзална DC 8.4 V 1А Излез Адаптер НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ Plug ФакултативнаСпециф

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Батерија : 12 V 12 AH20 AH.100% Сосема нов и висок квалитетЕдноставен и Лесен за употреба.Влез : 100240 VAC,50 / 60 Hz,.LED ин

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи); или не го знам модел; или не може да се најде н

Драг пријател : Како руската Федерација пост имате некоја нова политика, испрати парцела во руската Фед

Please wait...