0
clear
  • Сензор за движење Кревет Led Лента, Светлата за 1.2 M Флексибилни LED Ленти за Движење се Активира Ноќ Светла за Полнење Кревет Ходници Кабинет Auto/ИСКЛУЧУВАЊЕ
  • -20%
  • -20%
Сензор за движење Кревет Led Лента, Светлата за 1.2 M Флексибилни LED Ленти за Движење се Активира Ноќ Светла за Полнење Кревет Ходници Кабинет Auto/ИСКЛУЧУВАЊЕ

Сензор за движење Кревет Led Лента, Светлата за 1.2 M Флексибилни LED Ленти за Движење се Активира Ноќ Светла за Полнење Кревет

DEN 1461.60
DEN 1023.00

Достапност
Производот е достапен

✔SMART ПРИЛАГОДЛИВИ NIGHTLIGHT : Топло мека сјајот на светлината ќе го вклучите за да ве води безбедно низ собата во темнината, нема вознемирувачки отсјај да се разбуди другите и не се бореа да се најде на светлината се префрлат во темнината кога се надвор од креветот. ✔ЧОВЕЧКОТО ДВИЖЕЊЕ се АКТИВИРА & СВЕТЛИНА ЧУВСТВИТЕЛНИ ФАТИ : Усвојување чувствителни на светлина и инфрацрвен сензор (ПИР) режим. Автоматско вклучи и исклучи од човечки индукција во темнината на животната средина. Чувствителни Индуктивен Опсег : 3.5 m (11.5 стапки), 100°. ✔МЕРЕЊЕТО на ВРЕДНОСТА : сензор за Движење автоматско прилагодување на осветлување време од 30 секунди до 10 минути. Тоа може да авто shut-исклучување на тајмерот може да се постави од 30 секунди до 10 минути. Продолжи Triggerand Систем за да се задржи светло и автоматско исклучување во рок од 30 секунди - 10min по напуштањето. ✔МУЛТИ ЦЕЛ : Тоа може да биде инсталиран во насекаде ви треба екстра лесно. Секој LED може да се намали на кои можете да добиете било колку што сакате! Не само што дејствува како под кревет светлина, но, исто така, опфаќа широк спектар на домашни апликации како скали, кабинет, ковчегот, троседот, мебел и сл. Спецификации на Боја Температура : Топло Бела 2500-2700 K Текст : 85-265 VAC 60 Hz Излез : 12 V DC 1А/2 A Led Лента Излез : 300 Лумен/600 Лумен Turn-off Delay Време : 90-тите / 10min Сензор за Дистанца : ≤3.5 M Сензор Агол : ≤100° Контрола : Амбиентална Светлина Автоматски Мониторинг и ПИР Сензор Функција во Темно Средина Потрошувачка на Енергија : 6 W За Должина : 1. LED светло лента : 1.2 m 2. DC кабелот на адаптерот : 1.5 м 3. DC кабел на лента на светлина : 1m 4. Гранка кабел : 1.5 м / 4.9 ft (секоја гранка)

Кон својствата

боја:
ЕУ приклучок, приклучете НИ се
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Енергија:
DC
Е Батерии Се Потребни:
No
Wattage:
6-10W
Енергија:
Движење
Напон:
90-260V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Употреба:
За итни случаи
Број На Модел На:
LN-10
Е Батерии Вклучени:
Yes
Бренд Име:
Jiaderui
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
ПВЦ
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
Лента
Тип На Батерија:
ЕУ/САД приклучок

Производи во категоријата

Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели) Ние се извинуваме за крајот на одговорот з

ПлаќањеНие ги поддржува следниве методи на плаќање.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики

Опис : Оваа симпатична nightlight дава шарени светлина Ќе имаат прекрасна ноќ со компанијата на оваа светилк

Опис на производот 1.Постојат 7 бои, секој пат кога ќе го притиснете копчето, тоа се промени за една боја(7t

Најдобри Божиќ Подарок 3 D DJ Слушалки Форма Илузија Светлина Студио Музика Следи Слушалки Шарени Hifi Музи

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации За да ги заштитите вашите интер

Dragon Ball Синот Goku Дух Бомби Табела Светилка Luminaria LED Ноќ Светлата Dragon Ball Соба Декоративни осветлување Праз

Плаќање1.Плаќање од СТРАНА на Aliexpress.com2.Aliexpress може да се прифати : со кредитна картичка, Western union, банкарски

Ве молиме дозволете ни да се разменат позитивни повратни информации со целосна плаши за едни на други, а

9Боја7 бои се менува10Зрак Агол360 степени11МатеријалАкрил + ABS12Боја на ДомувањеПанел Црна боја ; База : Црн

Кул Морска Желка 3 D LED Ноќ Светлина Светилка 7 Бои Менување на Допир Ноќ Светлина за Деца LED Luminaria Тебе Нов

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

Леопард Табела Илузија на Животните LED Ноќ Светлина Luces Decorativas RGB Lampada Де led Божиќ Украси За Дома Роденденс

Був 3 D Илузија Светилка Elstey 7 Боја Менување на Допир Табела Биро LED Ноќ Светлина Голема Децата Подароци Д

ROPIO LED Неонски Abajur Ноќ Светлина Маса Светилка Ѕвезда Месечината Гром Батеријата работат за Празник на Св

Пријателски Потсетување : Ве молиме да добијат сини картони пред шопинг!Функција : LED светилки се еколош

Spercification : Големина : 11 x 7 x 6cmМатеријал : ABS + СтаклоНапон : DC 5 V 500m AБатерија Тип : Вграденво литиум батеријаО

Но, ние не се надевам дека се повеќе негативни или неутрални повратни информации како долго време на пре

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Разубават вашата соба, и за твоите деца, и љубовник може да уживате во тоа.Карактеристики : 3 D дизајн на л

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок КвалитетПрекрасни дизајни ќе се создаде романтична опуштена и пр

Заострување на заедничката земјоделска политика (насока на стрелките на часовникот ротација) се додека

како декоративни светилки(Белешки : Оваа 3 D Ламбата е без USB Адаптер, ако треба еден за 3 D светла, pls контак

Please wait...