0
clear
  • V. ТИ Кул Мажите Biker Велосипед Мотор Синџир на Мажите Нараквици & Накит Мода 4 Боја Нерѓосувачки Челик Christamas Накит Подароци
  • -20%
  • -20%
V. ТИ Кул Мажите Biker Велосипед Мотор Синџир на Мажите Нараквици & Накит Мода 4 Боја Нерѓосувачки Челик Christamas Накит Подароци

V. ТИ Кул Мажите Biker Велосипед Мотор Синџир на Мажите Нараквици & Накит Мода 4 Боја Нерѓосувачки Челик Christamas Накит Подароци

DEN 613.44
DEN 368.00

Достапност
Производот е достапен


Во однос Дванаесет Соѕвездија,ве молиме кликнете на сликите за да се купи :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Стил : Мода, Сигурен;
квалитет : со Врвен квалитет
Пакет : Со OPP вреќа
Должина : 215 MM
Ширина : 13 MM
тежина : 59 g
V. ТИ Кул Мажите Biker Велосипед Мотор Синџир на Мажите Нараквици & Накит Мода 4 Боја Нерѓосувачки Челик Christamas Накит Подароци
Други Стил:

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Бренд Име:
V. YA
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
мажите нараквици.Челик Жица Тупаница Нараквици.нараквици за мажи
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Функција:
Декорација
квалитет:
висок квалитет на мажите нараквици
Ocation:
Biker Велосипед Мотор Синџир Нараквици
Стилот 3:
мажите накит подароци
Стил 2:
100% сосема нов одличен занает
Стилот 4:
шарм хривнија
Стилот 5:
Мотоцикл Синџир Нараквици за мажи
Стил 6:
21.5 cm Синџир Нараквици
Стилот 8:
татко.дечко,подароци пријатели

Производи во категоријата

TDIYJ Multilayers Ретро Панк Нараквици за Жени Мажи Кристал Дрвени Монистра Плетенка Кожа Хривнија Прилагодлив

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж

Накит или Накит : Накит Тип на Производ : Нараквица Хривнија Тип : Шарм Хривнија Пол : Неутрален Затворач

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж

12pcs / Многу Симпатична Мачка Шема Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува ХривнијаSnap НакитМодело

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и К

Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Lenth : 20cm Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогод

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИ

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот*Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 3 / 5 / 10 / 20pcs или по

Скапоцен камен тип : Изјава ЃерданГлавен материјал : акриликМатеријал Тип : акриликЃердан Тежина : 80gЗа И

modname=ckeditorТочка Име : Legenstar Злато Позлатен Дрвото на Животот Шарм Нараквици Пуканки Синџир Накит За Женит

5 боја Snap Копчето Нараквици & Алки Sequins Кожа Хривнија За Жените се Вклопуваат 18mm Шарм Копчето Прилепува Н

Ракување со времето : Ние ќе испраќање на производи во рок од 3 работни дена по систем ја потврдува вашат

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шеманараквица со 'Неговиот ❤ ''Нејзините ❤' лого,AZIZ BEKKA

Точка Име Сребро Змија Синџир Нараквици Големина 20.5 cm Тежина 14g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина,

12pcs / Многу ноќта на Вештерките Тиква Фенер Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува ХривнијаSnap На

1.2017 Нови Пристигнување Микро Отвори Кубни Циркон Змеј Шарм Конектор Со Прилагодливи Кутија Нараквици И

, Улица, Град, Регион и држава.потоа можете да го плати Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска

1 2017 пролет и лето нов дизајн трибоја на листот во форма на популарните дами хривнија класичен убава мод

1.Трговија на големо Нов Дизајн Микро Отвори ААА Циркон Hamsa Рака Конектор Бакар Фауима уроци Шарм Жените

Please wait...