0
clear
  • Diy слушалка кабел TPU сребро позлатен 6N еден кристално бакар треска линија (23 core OD: 1.0 mm)
  • -20%
  • -20%
Diy слушалка кабел TPU сребро позлатен 6N еден кристално бакар треска линија (23 core OD: 1.0 mm)

Diy слушалка кабел TPU сребро позлатен 6N еден кристално бакар треска линија (23 core OD: 1.0 mm)

DEN 720.00
DEN 677.00

Достапност
Производот е достапен


Diy слушалка кабел TPU сребро позлатен 6 N еден кристално бакар треска линија (23 core OD : 1.0 mm)
ве молиме внимание нашата продавница :
исто така, ќе имаме многу попуст во нашата продавница :
ние ќе понуда добра услуга и совршен производ.ви благодариме!

Кон својствата

боја:
Црна
Должина:
1m, 2m, 6m
Бренд Име:
QIGOM
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
Пакет 1
Примена:
Микрофон
Пакет:
No
оклопна:
Не-Заштитени
Тип:
Коаксијален Кабли
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Функција:
Никој
Конектор A:
Џек
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
Коаксијален Кабли

Производи во категоријата

10 M 4 P Авијација Конектор Видео Аудио Прошири Кабел за видео надзор Камера DVRWidely користи во стекнување на

Стандардниот приклучок : Ако ви т друг приклучок,ве молиме контактирајте со нас и ве молам оставете пора

Цената е за 6meters!цената не содржат приклучокот.

Ви обезбеди најчистите можно сигнал, дури и во екстремни нивоата на јачината на звукот.Користи нискозаг

Користете го овој кабел за да уживате во најдобрите РКА стерео аудио има да понуди Се поврземе на вашата

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Симбол : Mg Висока Чистота : 99.99% Дијаметар : 0.7" (18mm) Долго : 4" (100mm) Заб

Карактеристики : Еден оптички влакна сигнал се дели на три SPDIF / Tos Link сигнали истовремено Поддршка за Dolby

Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 7days по добивањето на објектот, ку

Светлината луксузно издание, говорникот линија, професионалниот звук линија, Звучници линија,99.99% 4 N кис

Ние ќе ви одговори, сигурно во детали Вашиот признавање ќе се направи ме посигурни да се развие бизнис и

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

PS2to HDMIConverterУпатствоТабела на Содржина1.0 Вовед2.0 Спецификациите3.0 Пакет Содржина4.0 Панел Описи5.0 Connection Diag

STARAUDIOSTARAUDIO 1 CH Црна HD Пасивни Видео Balun Аналогни AHD, HDCVI, HDTVI, PushВо Терминал SHD213 BFetures : C ompatible со AHD / CVI / TVI сигн

Audiocrast Nordost Один 2 сребро Врховниот Референца интерконекции XLR рамнотежа кабел за антена CD playerКарактерис

За ТВ PS3 VHS ВИДЕО DVD Подржува PAL / NTSC Формати на Текст композитни : pal, ntsc3.58, ntsc4.43, secam, другар, / m, другар, / n;

Бесплатен превозот пар Valhalla Серија XLR Interconnect Кабел со карбонски влакна XLR конектор приклучокОпис : 100% со

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важн

5 mm Применливи опрема:Паметен телефон MP3 CD аудио автомобил компјутер и други 3 Инаку ние би можеле да го

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.======За далеч

Бесплатен превозот еден пар Аудио Кабел Висок Крајот HIFI РКА Аудио Кабли Со WBT Приклучок Аудио КабелОпис

Информации за производот Тип : аудио линија Применливи опрема : дигитални производи Процес : никел позла

Двојно Лактите Надолу & Up Аглеста 90 степени cat5e 8 P8 C FTP STP UTP Мачка 5e Ethernet Мрежен Кабел RJ45 Lan Печ Кабелот 50cm 0.5

Кабел за HDTV Лаптоп КОМПЈУТЕР ТВ лаптоп компјутери HD DVD ИграчиКабел за HDTV Лаптоп КОМПЈУТЕР ТВ лаптоп комп

HiEnd аудио Valhalla говорникот кабел скокач кабел аудио скокач кабел аудио звучници скокач кабел 15cmСпецифик

Please wait...