0
clear
  • DJ4332 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина
  • -20%
  • -20%
DJ4332 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

DJ4332 терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

DEN 1200.00
DEN 1128.00

Достапност
Производот е достапен


Модел:DJ4332
Материјал повеќе : месинг H62 Y / 1.0
Дебелина : 2.5-6.0
Боја : светло калај
Минимален Пакет : 500 КОМПЈУТЕРИ

Кон својствата

Број На Модел На:
DJ4332
боја:
Светла калај
Пол:
Женски / Машки
Тип:
DJ4332
Име:
терминал
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Материјал Наука:
Дувачкиот
materical:
H62Y / 1.0
Дебелина:
2.5-6.0

Производи во категоријата

Дигитален Тестер 4 во 1 Voltmeter / Ammeter / Power Meter / Капацитет Метар 12 V Батерија Заштитник + Батеријата Преку / пон

10pcs 3.5 Џек за Слушалки Двеканал Стерео Rib Слушалка Штекер 6mm

Модел:BX2019 CМатеријал повеќе : месинг H65 Y / 0.4Дебелина : 2.02.5Боја : светло калајМинимален Пакет : 2000 КОМПЈУ

* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД...

Објектот слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се

Со Почит!Ви благодариме за вашето време и со Среќа!Авторските права од страна на Tanger 20052015 опсег : 65 ~ +165 (Ј

60 поставува Комплет 2p 3p 4pin Десен агол 2.54 mm Теренот Терминал / Станови / Pin Насловот Wire Конектор Адаптер

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Издржливи се целосно изолирани најлон задник конектори.

Конектор Стил BNC Конектор Тип Џек, Женски Штекер Контакт Престанок Лемење Shield Престанок Лемење Отпорнос

RF SMA Тип Конектор SMA машки да JK Женски,Коаксијален конектор безжичен рутер Антена Нови и оригинални 3pcs / м

10pcs M25 еден главата Водоотпорен Конектор Отворено АП мост адаптер за RJ45 панел планината брзо собранието

Модел:DJ4318 AМатеријал повеќе : месинг H62 Y / 0.5Дебелина : 0.50.8Боја : месингМинимален Пакет : 1000 КОМПЈУТЕРИ

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : FME машки прикл

2 Pin Pigtail Plug 4 D0 971 992 Автомобилски Приклучок Рог Вратило Позиција Инјектор Приклучокот За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta

Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.Ве мо

BI0002562Спецификација : Бренд новиМатеријал : алуминиумГолемина : прибл 15010555ммБоја : црна, како слика покаж

1 : во САД се : 1039 работни дена.Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го

Увозните Даноци или Давачки1 Ве молиме изберете пожелно еден & остави порака кога ќе проверите за да одр

Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. Како вашите

0.100" 2.54 mm 6 Pin двоен ред на IDC Конектор Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента Кабел вирус олеснување се Хра

Опис : Аукција Вклучува : 1 (Еден) Висок Квалитет Адаптер 90° UHF plug машки PL259 SO239 женски џек конектор десен а

Please wait...