0
clear
  • Сончево Мода Девојки Фустан Долг Ракав Божиќ Був Пенливи Sequin Tulle 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Големина 5-12
  • -20%
  • -20%
Сончево Мода Девојки Фустан Долг Ракав Божиќ Був Пенливи Sequin Tulle 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Големина 5-12

Сончево Мода Девојки Фустан Долг Ракав Божиќ Був Пенливи Sequin Tulle 2018 Лето Принцезата Свадба Партија Фустани Големина 5-12

DEN 1199.52
DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен


Одличен квалитет lotus ракав Божиќ фустан со две бувови печатење. На блескава златна sequin на здолниште се обратат до романса за нова година празник. Совршен за вашиот малку девојки и големи девојки нова година празник, Божиќ партија и секојдневно носење. По големина значи возраст се движи за девојките, тие се за општи насоки само. За повеќето точни одговара, ви препорачуваме проверка на детални мерења на локации пред да купите.
Полиестер. Многу еластичен и удобно материјал Над коленото должина. Машина перат, ниска собори сува Девојките се облекуваат големина 5-12 погоден за возраст од 5 до 12 години девојки. Ве молиме прочитајте детали големина мерење во Опис на Производот пред купување
Сончево Мода е бренд специјализиран на цвет девојки фустани, секојдневни девојки фустани, девојки фустани за танцување, формално девојки фустани, церемонија девојки фустани, партија девојки фустани, свадба девојки фустани, принцезата девојки фустани и деверуша девојки фустани. Ние исто така имаме посебен повод девојки фустани за Празници, Велигден, Божиќ, Роденденот Партија и со ноќта на Вештерките.
Големина На Табелата
Големина(Етикета) Биста Половината Должина 5 25.2"/64cm слободни"/freecm 22.8"/58cm 6 26.0"/66cm слободни"/freecm 24.4"/62cm 7 26.8"/68cm слободни"/freecm 26.0"/66cm 8 27.6"/70cm слободни"/freecm 27.6"/70cm 10 29.1"/74cm слободни"/freecm 29.5"/75см 12 30.7"/78cm слободни"/freecm 31.5"/80см
Фотографии

Кон својствата

Дете НИ Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 10, 12
Силуета:
А-Линија
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шема
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Вграден Градник:
No
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Сончево Мода
Број На Модел На:
CAST0LQ11-P
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
девојки фустан деца деца девојка облека :
девојки фустан деца деца девојка облека фустани
девојки фустани деца деца облека:
девојки фустани деца деца девојка облека се облекуваат
Повод:
Свадбена Церемонија Партија на денот танцување празник роденден на Божиќ
2017 лето принцеза фустани:
2017 лето принцезата свадба партија церемонија фустани
Поставата:
100% Памук

Производи во категоријата

Нови Домот на Повик Шарени Лето Жените се Облекуваат Лабава Памук, Лен Целосна Sleeve Oвратот Плус Големина

BEKE МАТА Точка Девојка се Облекуваат 2017 Нови Есенски Долг Ракав Девојка Принцеза Фустан од Чипка бал Дет

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS887293М927694L968095XL1008496Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табелата(cm)

Mferlier Жена Есен, Лето Цветни Фустан О Вратот Долг Ракав Pleated Половината Жени Домот Лабава Памук Долг Фуст

4484907929710332 девојки фустан парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно .Зима За То

Азија Големина S M L XL 2 XL НАС / CA Големина 2 / 4 6 / 8 10 / 12 14 / 16 16 / 18 велика БРИТАНИЈА Големина 6 / 8 10 / 12 14 / 16 18 / 20 20 /

Материјал : памук+полиестерБоја : како на сликата шоуДебелина : тенок за есен пролетТкаенина Еластичнос

Pregnan Жените се облекуваат Породилно Фотографија Реквизити Домот на Бременоста Облека Фустани Породилн

Danjeaner Плус Големина Секси Оглавник Црна Летен ФустанЖените Вечер Партија Bodycon Фустан Девојки Домот Клуб

2017 Летен Фустан Секојдневен партија фустани жени без Ракави бела гроздобер канцеларија фустанМатерија

Големина ИнформацииНИ ГолеминаПредлагам ВисинаДолжина1 / 2 БистаКина Големина2 T8590cm47cm29cm73 T90100cm50cm31cm94 T100110

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГолемина / cmДолжинаБистаПоловинатаSleeveS129907640М130948041L131988442XL1321028843Ве молиме овозможи 24

Please wait...