0
clear
  • Розова и Зелена Детелина Бебе Девојки Туту Фустан Принцеза Деца Tulle Фустан Свети Патрик Ден Костими Деца Девојка Танц Партија Облечи
  • -20%
  • -20%
Розова и Зелена Детелина Бебе Девојки Туту Фустан Принцеза Деца Tulle Фустан Свети Патрик Ден Костими Деца Девојка Танц Партија Облечи

Розова и Зелена Детелина Бебе Девојки Туту Фустан Принцеза Деца Tulle Фустан Свети Патрик Ден Костими Деца Девојка Танц Партија

DEN 1233.60
DEN 740.00

Достапност
Производот е достапен


Розова и Зелена Детелина Бебе Девојки Туту Фустан Принцеза Деца Tulle Фустан Свети Патрик Ден Костими Деца Девојка Танц Партија Облечи
Материјали : Најлон, Mesh,Tulle
Име : Девојка Партија Облечи,Цвет Девојка Туту Фустан
Карактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите,Без Надеж
Големина : Одговара За 70-165 CM Висина, Возраст 1 години - 14years стари
Повод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица, Настани, Фестивали, Birthday (Роденден), Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,Перформанси,Фотографија,Танц
Големина 12 M : Heigth 70-80см
1. Може да се прилагоди на различни големина 2. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина; 3. Прирачник за мерење,грешки за 1-3cm, 1inch=2.54 см . 4. Горниот дел е еластична ткаенина и флексибилност е поголем, со големина на градите на нашиот табела големина означени е протегала големина, не рамни мерење
Ако било друга боја е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебна цел. овде за да ги пребарувате сите бои

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Материјал:
Voile,Мрежа,Најлон,Сатен,Полиестер,Памук,Viscose
Декорација:
Appliques
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Shoulderless
Број На Модел На:
девојки фустан
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
принцезата туту
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
tulle
квалитет:
Висок квалитет
Возрасна Група:
1-14years Девојки,Деца
Име:
Цвет Туту Фустан
боја:
пинк зелена
дизајн:
принцезата туту фустан
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен,Зима,Сите сезони
Стил:
Лолита Стил,Симпатична
Повод:
Партија,Фестивал,Роденден,Перформанси,Церемонија,Танц,Свети Патрик Ден
Може да се прилагоди:
Yes(да Може да се направи во различни Бои/Големина)

Производи во категоријата

ПРОИЗВОДСТВО ОПИС Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

OLGITUM 2018 Мода Пролет Лето Жените Чипка Шупливи Надвор Долго Фустани Femme Секојдневен Облека на Жените Секс

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГолемина / cmДолжинаБистаПоловинатаSleeveS129907640М130948041L131988442XL1321028843Ве молиме овозможи 24

Нови Домот на Повик Шарени Лето Жените се Облекуваат Лабава Памук, Лен Целосна Sleeve Oвратот Плус Големина

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно .Зима За То

превозот : 1, ние бесплатен превозот само со Кина пост парцела наместо EMS, кога цел на $150, може да биде од Е

Почитувани ве Молам, ве молиме Проверете Подолу Големини Детали Внимателно Пред да Конкурираат на Голе

Голема цел ќе биде испорачуван изразат начин!!трговија на големо и на мало5 6 различни големини,одговара

Answer : ___________________________ Note : 1 Pls се обрне внимание на големината,ние мерење на облека големина од нашата стра

4484907929710332 девојки фустан парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Големина ИнформацииНИ ГолеминаПредлагам ВисинаДолжина1 / 2 БистаКина Големина2 T8590cm47cm29cm73 T90100cm50cm31cm94 T100110

Купи со доверба Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот,ве молиме вратете го во рок од 14

големина Биста Должина на Ракав Рамо М 88 85 27 38 L 92 86 28 39 XL 96 87 29 40 xxl 100 88 30 41

$ДОЛАРИ 17.98$ДОЛАРИ 16.98$ДОЛАРИ, 15.98$ДОЛАРИ 16.98$ДОЛАРИ 13.98$ДОЛАРИ 13.98$ДОЛАРИ 16.98ГолеминаМОДЕЛ ШОУ$ДОЛАРИ 10.92$11.

Бренд ПозадинаKIWORLDS е во комбинација со деца и светот, која била изградена од страна на Hilarie Тсао.Таа беше

Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна / потврди Pay Pal сметка пред наддавањеСите Pay Pal Плаќања мор

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

Please wait...