0
clear
  • 11pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи Комплет Плус Табличка Светлина за Сатурн SL 1991-1996
  • -20%
  • -20%
11pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи Комплет Плус Табличка Светлина за Сатурн SL 1991-1996

11pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи Комплет Плус Табличка Светлина за Сатурн SL 1991-1996

DEN 911.52

Достапност
Производот е достапен


X-СВЕТЛИНА е професионална авто led светло производителот од 2008 година во Гуангжу Град во Кина. Ние се фокусира на производство на врвен квалитет на авто led светилки во изминатите години. Ние само го користите врвен квалитет на led. Ние тестирани многу различни доведе во пазарот,пред година на 2016 година,ние работиме со 5050 Led диоди,но сега имаме најновата led технологија,ние конечно се користи Mirco-Smart ™ 5630 led јас nstead на 5050 ПРЕДВОДЕНА од година на 2017 . 3x посветла од 5050 SMD.Ви даде повеќе!
11pcs во Еден Пакет premium led Внатрешни работи Комплет Плус Табличка Светлина за Сатурн SL 1991-1996
Карактеристики : 100% Canbus Грешка Слободни Висок квалитет,Супер-светли Лесно да се инсталира, да Играат и Plug ги Зачувате вашите напојување Совршен отпорност на топлина дизајн Боја : Xenon бела Долг живот достигнува до 50.000 часа Белешки : Ако светилки не работат, ве молиме да се ротираат за 180 степен да ги добие работа.
Пакетот вклучува :
2x LED Мапата светлина
2x LED Купола Светлина
1x LED Багажникот Светло
2x LED Табличка Светлина
4x LED Резервни Светлина
3x Инсталирање Алатки

Кон својствата

Емитуваат Боја:
мраз сина, бела
Бренд Име:
Ла MaxZa
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.3kgs
Име На Модел:
LED Внатрешни работи Светлина комплет
Wattage:
High Power,3x Brighter
Lumens:
2400Lm
Тип На Објект:
Светлата За Читање
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
функција 1:
5630 Висока Моќност xenon бела led чип
Карактеристика 2:
Супер посветла,3x Brither од вашата оригинална сијалица
функција 3:
Секој место доаѓаат со мала торба и лебл,многу корисно за инсталирање
карактеристика 4:
Доаѓаат со 2 бесплатно инсталирање алатки и еден пар бели ракавици
Карактеристика 5:
1 Година полна гаранција
Функција 6:
Целосна внатрешни работи комплет,вклучително и на секое место
Карактеристика 7:
долг животен век
Модел и Година:
Сатурн SL 1991-1996

Производи во категоријата

Опремени со два типа на пренос на главата Повеќе од 98% модели погодни за употреба Пред да направите нара

Опис На Производот : 1 Напон : 1030 VDC2 Моќност : 32 W3 Извори на светло : 8modules led(4led секој модул, 40 PCS Gen III 1 Watt вече

Добро Quanlity 100 Единици 6 V AC 1* 5050 SMD Јасно Круг Леќа #44 #47 Ba9s Бајонет Pinball Led Светилки За Pinball Игра Машина Делов

ПРОИЗВОД PRAMETERS25 LED СветлоТочка Бр.Ек 001СпецификацијаS25 1156 15 MSDBA15 S / BAU15 SНапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемп

2x Грешка Слободни LED Табличка Светлина За БЕНТЛИ C ontinental GT ГТЦ Летање БрегДиректна Инсталација, без жици,

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број Овие OBC Грешка Слободни T10 Оптоварување L

Карактеристики : Светлината монистра : Високомоќ 33 SMD 5630 чипови, висока светла ЛЕПредност : 360 степени сја

Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот Превозот Информации : Ние испрати Кин

OKEEN 2 парчиња t15 3030 led 15 SMD 12 V / 24 V LED светла за Магла за автомобил бело / црвено / сина боја Опашка се Претвори

Сите предмети МОРА да се вратат во првобитната состојба, со сите кутија и додатоци.Делови Име : Rearview огле

Големина : 31 MM / 36 MM / 39 MM / 41 MM (Ве молиме изберете вистинската големина ти треба) Боја : Бела Напон : DC1230 V

Честитки ви Благодариме За ја Видите Оваа Страница, Која Можеби Ќе го Изберете Вашиот Корист Производ Т

Спецификации : Име : Автомобил Атмосфера Лента СветлинаБоја : Сина, Зелена, Портокалова, Розова, Црвена, Б

10 парчиња Автомобил Оптоварување Страна Светло Бела LED КОЧАН 6 SMD T10 Царинење Крушка Светилка Авто Извор

1 Напон : 10 V30 V DC 2 Моќност : 6 W 3 Извори на светло : вкупно 6pcs Супер LED ( 1 Watt секој LED светло) 5 11 флеш моделот се

Please wait...