0
clear
  • 50pcs Бело Пилешко Брадавица Тип Вода Фонтана Цевки 20mm/25мм Брадавица Фидер Вода за Пиење Алатка Патка Кога Пилешко Пиење Чаша
  • -20%
  • -20%
50pcs Бело Пилешко Брадавица Тип Вода Фонтана Цевки 20mm/25мм Брадавица Фидер Вода за Пиење Алатка Патка Кога Пилешко Пиење Чаша

50pcs Бело Пилешко Брадавица Тип Вода Фонтана Цевки 20mm/25мм Брадавица Фидер Вода за Пиење Алатка Патка Кога Пилешко Пиење

DEN 702.72
DEN 562.00

Достапност
Производот е достапен


50pcs Бело Пилешко Брадавица Тип Чешма Живина Брадавица Фидер Вода за Пиење Алатка Патка Кога Пилешко Пиење Чаша
Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Лесно може да се допре потекнуваат од страна и нормално на правецот. Перат лесна инсталација, елиминирање на потребата за лепак поврзување на трошоци. Пазарот на енергија : да се поврзете со PP цевка или проѕирен сад за вода за да се хранат. предмет тип : пилешко брадавица вода работам Материјал : пластични+метал Повратни информации : 1) задоволителен е нашата единствена извршување. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 2) ве Молиме љубезно ни остави позитивен фидбек(5 ѕвезди) откако ќе бидете задоволни со вашата нарачка. 3) ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас. За Производите : 1) Сите производи се внимателно разгледани пред складирање,и спакувани и за пратката. 2) Pls се избере вистинската големина или боја за она што го сакате, ние ќе ја испрати на парцела, како што се избере во ред. За Боја и Големина на : 1) Прирачник мерења се подложни на грешки, pls се определи вистинската големина. 2) Поради разликата помеѓу различни монитори, бојата е различно,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 3) Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за големината и бојата пред да конкурираат. За Испорака : 1) ќе испрати предмети во рок од 2-7days откако вашата уплата. 2) Ние не се гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратката. Поради разликите во царинската clearting пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан. 3) Pls имајте на ум дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. За Враќање/Поврат : Ние ќе рефундирање на вас ако вашиот парцела е назад во Кина.

Кон својствата

Големина:
M
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
Пилешко брадавица работам
Материјал:
Пластични
Големина:
diameter 20mm/25mm
Име:
живина брадавица работам
Функција:
Автоматско Пилешко Вода Брадавица Работам
Цел:
пилешко брадавица вода работам

Производи во категоријата

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Појава на Lavage Цевка Enema Цевка Појава на Lavage Уред Ветеринарна Перење Стомакот Опрема за Свињи и ОвциМатер

Нови Lтип зајакот пиење фонтани Материјал : пластични + нерѓосувачки челик се Применуваат за : Зајакот ма

96 / парче Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ И

Име : Картичка топката вентил брадавица пилешко пиење фонтани Материјал : не ' Рѓосувачки челик + пластич

Бесплатен Превозот Прасиња Свињи Вода Сад За Пиење Фонтана Чешми Свиња Пиење СадПовратни информации : 1)

600 Компјутери Висок Квалитет на Пролет Тип Пилешко Црвено Брадавиците Пиење Пилешко Со Автоматско Вода

10 Компјутери 2 X Нерѓосувачки Челик NPT 1 / 2" Свиња за Пиење Брадавица Автоматско Овци Waterer РаботамЗемјодел

Опис на производот Нови Патка очила Материјал : високо квалитетни пластични Боја : Црвена Применливо : П

​5pcs Цевка Тип Кралицата Кралот Catcher Кралот Кафез Затворениците Ванг Фаќање Уред Нов Тип на Пластика Пче

производот упатство2 Парчиња Piglet Вода Сад Јагниња Suckling Свиња Со Вода Чинии Се Згусне Пластични Свинче К

Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн Ние ја провер

Пчеларството Кралицата Мобилен Чаши млеч Чаши Кралицата Одгледувањето на Опрема за Пчеларството Земјо

Ве молиме изберете еден лесен начин за вас.2) Пред да се направи нарачката, ве молиме контактирајте со на

Пченица Микроб Spirulina Храна : златна Рипка снегулки Пченица Микроб Spirulina се препорачува за на пролет и есе

Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPSот, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба ...

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Пчел

Please wait...