0
clear
  • 3D Големи цртан филм свиња форма Фондан торта мувла чоколадо мувла Мус сладолед торта мувла DIY декорација глина занает алатки
  • -20%
  • -20%
3D Големи цртан филм свиња форма Фондан торта мувла чоколадо мувла Мус сладолед торта мувла DIY декорација глина занает алатки

3D Големи цртан филм свиња форма Фондан торта мувла чоколадо мувла Мус сладолед торта мувла DIY декорација глина занает алатки

DEN 1200.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : Мувла големина : како што е прикажано на сликата Материјал : Висок квалитет со силиконска Мувла боја : случајни контрола на Квалитет : sgs.фду Карактеристики : Висока издржливост и флексибилност. Таа ќе се одржи за многу години. Еднократно, не-леплива. Лесен за употреба и чиста. Номинална температура : -40 ° C до 230 ° C
* 100% сосема нов и во добра состојба
* Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож
* Лесен за употреба и чиста.
* Лесно да се добие, мирис и вкус далеку
* Обновливи, не-стап
* packgae се вклучени : 1 компјутер од мувла
Превозот :
Ние ќе брод објектот во рок од 3-5 дена по примање на уплатата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Предмети ќе се испраќаат преку Кина пост регистрирани воздух mail или Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( по ваш избор ) ; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Предмети кои ќе купат вкупниот износ над $200, ние ќе го испрати со ЕМС или DHL, Тоа ќе стане многу повеќе брзо.
Обично превозот време : САД 15-25 работни дена ЕУ coutries и Азија countries20-30 работни дена руската земја и земјите во близина 30-55 работни дена Јужна Америка земји 30-50 работни дена. Други земји : 30-55 работни дена.
Повратни информации :
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Ако има било какви проблеми, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите побрзо додека не се задоволни.
Се враќа :
Ние обезбедуваме бесплатен 7 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка и ние нудиме една замена или враќање на парите, но сите се врати превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода,
2.Целосна веднаш наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба во рок од 7 дена до нашето место.
Други политики :
*Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
♥ Јас ќе најдете повеќе и повеќе убави калапи за да споделите тука ♥
Ви БЛАГОДАРИМЕ за вашата поддршка !!!
Надеваме дека можеме да соработуваат едни со други за долго време.
Вашиот драг пријател :
Џон Младите.
од Кина.

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
abl1211001
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
lanhaidun
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Производи во категоријата

опис на производот Во овој случај, Името : силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски случа

1.29 5.99 10.99 1.448.89 2.59 22.54 3.49Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни си

Произведе Опис Материјал : Храна Одделение Силиконски Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Раб

Шуплина Големина : ве Молиме проверете ја големината информации на мувла слика ќе добиваат само на мувл

100% сосема нов и висок квалитет на Точка Име; торта декорација пенкало Материјал;пластични Тежина;30 g

Опис големина : 3 CM*3 CM тежина : 9g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски ќе

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Една рунда 83*70*30мм♥ Боја : R andom♥ Пакет

Четири од опашката опашот на Фондан Мувла,Смола Глина Чоколадни Бонбони Силикони Торта Мувла,Фондан То

Опис на производот Име : силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Случаен Боја Сапун мув

Опис : Материјал : висок квалитет со силиконска Мувла Боја : Случајни Контрола на Квалитет : sgs.фду Мувла т

Опис на производот : [Материјал] : Висок квалитет на храна одделение флексибилни силикони[Colour] : Пинк[ Мув

Опис : ♥ Материјал : Висок Квалитет Со Силиконска♥ Мувла Големина : Околу 6*6*3 CM , Заврши големина за 3.4*3.4*2.

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации Опис на Материјал : Силикон Случаен Бој

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : Како на сликата прикажани♥ Боја : R andom

произведе Опис Материјал : Храна Одделение метал Пакет вклучуваат : чоколадо мувла Забелешка : Работна т

Опис : ♥ Материјал : Храна Одделение Силиконски♥ Мувла Големина : За 7.4*9.5*3.2 cm заврши големина за 6*7.5*1.2 cm♥

Силиконски калап на температура од 40 целзиусови степени до +230 целзиусови степени, можете да микробрано

Ние, исто така, направи трговија на големо, поздрави консултации.Опис на Материјалот : Силиконски Калап

Среќен Роденден Силиконски Калап За Џвакање Паста Круна Чоколадо Фондан Торта Декорирање Алатки Смола

DIY Морето Коњ Силикони Фондан Калапи Торта Декорирање Алатки Бонбони Fimo Глина Мувла Чоколадо Gumpaste Габи A

Опис големина : 4.5 CM*3.5 CM тежина : 19g Материјал : Храна Одделение Силиконски Боја : објектот боја автоматски

Please wait...