0
clear
  • 100pcs 2 во 1 ДЦ 2,5 mm Electrode Кабел за Поврзување на Жица Со 3.5 Snap Дупка за ДЕСЕТИЦИ ЕМС дигитални терапија машина
  • -20%
  • -20%
100pcs 2 во 1 ДЦ 2,5 mm Electrode Кабел за Поврзување на Жица Со 3.5 Snap Дупка за ДЕСЕТИЦИ ЕМС дигитални терапија машина

100pcs 2 во 1 ДЦ 2,5 mm Electrode Кабел за Поврзување на Жица Со 3.5 Snap Дупка за ДЕСЕТИЦИ ЕМС дигитални терапија машина

DEN 3638.40
DEN 3456.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Плаќање : 1 : Ние accepte Alipay на Aliexpress.
Испорака Детали За :
1 : Woldwide Превозот. Pls не грижете се. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2 : Сите пораки ќе бидат одговорени whith 1 работен ден. Купи со доверба! Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно треба вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
4 : Услугата Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нормално стоките ќе бидат испорачани во 5 дена , но поради Christamas и нова година, царинската во некоја земја се на одмор.
За Нас : 1 : Ние не сме одговорни за било важно царина, даноци и давачки.
3 : Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
100 PCS висок квалитет Десетици electrode олово жици за Десетици машини.
2 : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, Ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.
Повратни информации : 1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Оваа 2 in 1 Раководител electrode кабел се користи во многу видови massager,како што е подолу,на овој линк само продаде 2 во 1 Раководител на уво, кабли,не вклучуваат massager.
4 : Враќање превозот на трошоците се платени од страна на Купувачот.
2 : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад.Ве молиме да знаат оваа информација пред да направите нарачка,ви благодариме
Напомена :
A. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
доведе жица се користи за да се поврзете на тековната од ДЕСЕТИЦИ уред на вашиот електроди. Така времето за испорака ќе биде малку подолг.
3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса.
2 : Вие не може да се плати со користење на Visa, Mastercard, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер
3 : Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ .(Освен некои земји и APO/FPO адреса)
2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација. Pls напишете го вашето име и презиме во превозот адреса со цел да брод на стоките од успешно. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
3 : Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Кон својствата

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Примена:
Рака
Бренд Име:
mingyushangmao

Производи во категоријата

Нови Пристигнување Двојна Луѓе Го Користат Hydrosana Detox Нога Спа МашинаСпецификација : Производ Функција : 1

започнетекрајотМатеријал : метал + електронскиМоќност : Внатрешна батеријафункција : ултразвучно бран

започнетекрајотМатеријал : Пластични + електронскиМоќност : Внатрешна батеријаГОЛЕМИНА : 18 x 5 x 4.8 cm

започнетекрајотМатеријал : Пластични + електронскиМоќност : Внатрешна батерија

Инфраред терапија : да се Активира клетки и го поттикнува метаболизмот,отстранување на мртвите клетки и

започнетекрајотМоќност : користете 3 дел AAA батерија (не се вклучуваат)Материјал : ПП + електронски делов

Нови Рачни Мултифункција акупунктура терапија тело massager машина со ултразвук,ласерски физикална терапи

започнетекрајотМатеријал : jadeбоја случајно испратиедна нарачка за еден компјутери

започнетекрајотМатеријал : jadeбоја случајно испратиедна нарачка за еден компјутери

Спецификација : Влезен напон : Dc 5 V Номинална струја : ≤60m A Номинална моќност : ≤0.5 W Пулс ширина : во Рок од

Продолжи Назад Scratcher Ноктот Телескопски Нерѓосувачки Челик Тело Massager Корисна Пенкало Клип Масажа Џеб К

1Брадата Тенок Massager Мини Преносни Вратот Потенок Намали Двојно Брадата Деколте Exerciser Тенка Кожа Вилица

започнетекрајотМатеријал : смолаДИМЕНЗИИ : 13 X 10 X 3.5 СМБоја случајно испрати

Нов Ласерски Тетоважа Места Отстранување Пенкало Навремено Отстранување Машина Против Стареење Молов

започнетекрајотМатеријал : jadeбоја случајно испратиедна нарачка за еден компјутери

Please wait...