0
clear
  • Оригиналниот 7inch LCD екран H-H070L-12A 7214H00B35-A0 hannstar 721Q510D35-A0 H-H070L-09A бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Оригиналниот 7inch LCD екран H-H070L-12A 7214H00B35-A0 hannstar 721Q510D35-A0 H-H070L-09A бесплатен превозот

Оригиналниот 7inch LCD екран H-H070L-12A 7214H00B35-A0 hannstar 721Q510D35-A0 H-H070L-09A бесплатен превозот

DEN 1001.76
DEN 792.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Ж-H070L-12A 7214H00B35-A0
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
htytech
Тип На Производ:
Таблета LCD

Производи во категоријата

Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)2 Овие трошоци се на купувачот одговорн

Откако прием се сметаат за прифатени и прифатени, нема понатамошни обврски ќе бидат дадени на стоки Ако

трговски опис Zhi Yu Sun Нови 3 инчен Pda Таблета Екран на Допир Digitizer за полнење За Motorola Симбол MC3000 MC3090 MC3 NТопл

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Новите 7" инчен За ASMe MO Pad ME173 ME173 X K00b Inno Lux Верзија LCD Екран Панел Монитор Поправка на Дел Поправи Заменаве

Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодаримеНад & следниве о

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Нови 8" Инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Панел За Woxter DX 80 DX80 Бесплатен превозот Пакетот вклучува :

230*100 8.8инчен отпор екран на допир за надградба со екран на допир, бесплатна испорака

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Постојат различни табле

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Пакетот вклучува : 1pcs екран на допир+1 сет поправка алатка1.ве молиме отворете го таблета да се провери ек

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го ек

Please wait...