0
clear
  • FOURIERS BR-S003 Патот Велосипед хронометар Триатлон Кочница Caliper CNC Направени Пред + Задни AL6061
  • -20%
  • -20%
FOURIERS BR-S003 Патот Велосипед хронометар Триатлон Кочница Caliper CNC Направени Пред + Задни AL6061

FOURIERS BR-S003 Патот Велосипед хронометар Триатлон Кочница Caliper CNC Направени Пред + Задни AL6061

DEN 6815.04

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики на производот : Користете фалсификувани кочница чевли, сопирачки подлога за лесна легура Материјал : AL6061-T6 фалсификувани cnc направени Болт : главен болт Cr-Mo Димензија : c-c 39-51mm Тежина : 230g/set Екстремни лесни фалсификувани caliper кочница. Употребата на потпора им овозможува на оваа кочница да го користите еден-оската дизајн за намалена тежина и избалансиран сопирање моќ. Алуминиум 6066, исто така, ја зголемува целокупната сила и анти-корозија. За Патот. Вклучувајќи : 1set сопирачки, предни+задните

Кон својствата

боја:
Златна, Црвена, Сребрена, Црна, Сива
Употреба:
Патот Велосипеди
Број На Модел На:
BR-S003
Бренд Име:
FOURIERS
Систем За Сопирање:
V Кочница (Триење Тркала Кочница)
Компоненти:
Caliper Кочница

Производи во категоријата

BARADINE Патот велосипед накладките велосипед v кочница блок 471 C сопирачки замена на лепак блокпакет : 1 пар (

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За Shimano M988 M985 XT / TR M785 / SLX M675 M666 / DEORE M615 / ALFINE S700 Ко

за Shimano XTR (BRM9000 M9020 M987 M988 M985), XT (BRM8000 M785), SLX (BRM675 / M666), Alfine S700, Deore M615, БРАRS785 / CX75 / R515 / 315 за FSA КСила DBTX9000, Afterburner DB

кул цена Нови Оригинални Hayes 140cm / 170 CM право задните хидраулични диск сопирачки со дискови подлога mtb коч

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд Метален Диск накладките Suitble За : Страствен : Код R,Код 20112014 Количина : 2 пара (4

Велосипедот Диск Кочница Влошки За FORMULARR1, R1 R, R1, RO, RX, Т1, Мега Диск Кочница, 2 Пара, АлуЛегура Назад, Ex PlПара

4 Пара / Многу Зелена Смола Велосипед накладките за Страствен Сочни 3 5 7 и Страствен BB7 MTB Планински Велоси

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд ПолуМетален Смола Диск накладките Suitble За : Shimano M988 M985 XT / TR M785 / SLX M675 M666 / DEORE M615

4 Пара / Многу Sintered Велосипед накладките за Shimano M985 M988 Deore M615 XT M785 SLX M666 M675 Alfine S700 MTB Планински Велосипед Дис

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Име на производ : Титаниум Страната Орев;Навој Дијаметар (d) : M5 M6 М8Материјал : TC4 Титаниум Gr5 ;Боја : Сребро

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд ПолуМетален Смола Диск накладките Suitble За : Magura М5 M7 MT5 MT7 SH901 Количина : 1 парови

Спецификација : M6x18mm Материјал : Титаниум Боја : Божилак, Титаниум Тежина : 2.82 g / pc

litepro Ultra Levers cnc лесни шупливи кочница се справи со 7075t6 алуминиум легура целосна cnc обработка со користење

Инсталирајте шест завртки (T25 завртки) Димензии : Дијаметар : 180 mm, за дупка центар растојание 44 MM, додека с

РИЗИК 6 Pcs Титаниум M5x16 / 18mm Матични Завртки Гром Велосипед Велосипед MTB Волан Матични Handlebar Титаниум Завр

ИНФОРМАЦИИ : Име : BIKEIN Бренд ПолуМетален Смола Диск накладките Suitble За : Shimano M988 M985 XT / TR M785 / SLX M675 M666 / DEORE M615

Диск Кочница Влошки ЗА M985, M988, Deore XT M785, SLX M666, M675, Deore M615, Alfine S700 Диск СопирачкиОдговара : XT Р M985, M988, XT M785, SLX M666

Please wait...