0
clear
  • Принцезата слатка лолита barrettes Сите натпревар прекрасни бледо злато модели со Клучните Лак страна стегање pin MHTSP008
  • -20%
  • -20%
Принцезата слатка лолита barrettes Сите натпревар прекрасни бледо злато модели со Клучните Лак страна стегање pin MHTSP008

Принцезата слатка лолита barrettes Сите натпревар прекрасни бледо злато модели со Клучните Лак страна стегање pin MHTSP008

DEN 512.64
DEN 461.00

Достапност
Производот е достапен


Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018-2-12 додека 2018-2-26 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : //help.aliexpress.com/extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина пост-mail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка . Ве молиме цел предмети со притискање на "плати сега",но не притискајте лозинка за да се заврши на плаќање,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но побавни.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Повратни информации
1. Повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.
2. Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да ни даде можност да се поправи тоа пред да замине негативни повратни информации, со помалку од 3 ѕвезди ,ние и ветуваме ние ќе ви овозможи да се чувствуваат задоволни конечно.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет.

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
ЗЛОТО LAMOUR
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Тип:
Barrettes

Производи во категоријата

Пакување : 1 Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.Замена е прифатена ако објектот е не

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 32 Компјутери убава korker Коса Поклон Овие коса лакови се сопс

Оваа ставка вклучува 10 парчиња од 3 инчи коса лакови со клипови Ако ви треба 10 парчиња во различни бои, ве

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Тие беше шалче со Пе

20pcs / Многу Бутик Лента Rib Точки Лак за Коса Клип Barrettes Бебе Коса, Шноли Лакови Девојки Клипови Diy Деца Коса

100% Нов Материјал : Ткаенина Бои : 18 Бои како сликата Лак Големина : 12 3.8 cmПакет содржи : 500 компјутери 120 ДО

100% сосема нов и висок квалитет Материјал : Памук, Големина : 19cm x 6cm Пакетот Вклучува : 1 x Headband1 Ние прифаќам

розови рози цвеќе на главата венец headband за невестата headwear рачно изработени цветни круна headress hairbandМатер

Рачно изработени Страна Селтик Јазол Headband корејски Braides Глава Заврши Еластичен Извртени Hairband за Жени и

1.Објектот спецификитеЛента Тип : ПолиестерМатеријал : ПолиестерГолемина : 10*7 СМ1.5 cm HeadbandБоја : Ве молиме

100% Нов Материјал : Mink Крзно + коса клип Бои : 10 Бои како сликата Крзно топката должина : 3 cm околу ( 1.18 инчи )

Повратни информацииЗадоволството на клиентите е многу важно за нас.(Со исклучок на Викенд и одмор)Како

Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped Фото Probs !! Или Партија .Бесплатен Превоз

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава мода headbands.На пациентот headbands се направе

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Многу симпатична и убава дизајн Алигатор клип grosgrain лент

Објектот Количество 3pcs / многуТочка Бр.SYHC45Објектот МатеријалиПластичниГлавната БојацрнаОбјектот Окол

Please wait...