0
clear
  • Бакар лустери Светлина Таванот Светла За дневна соба и спалната соба led Таванот Светилка Тела За Спалната соба Дома Осветлување
  • -20%
  • -20%
Бакар лустери Светлина Таванот Светла За дневна соба и спалната соба led Таванот Светилка Тела За Спалната соба Дома Осветлување

Бакар лустери Светлина Таванот Светла За дневна соба и спалната соба led Таванот Светилка Тела За Спалната соба Дома Осветлување

DEN 8160.00

Достапност
Производот е достапен


Превозот Адреса Ние само брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса. Превозот Методи Ние се соработува со DHL, UPS-от, FEDEX, EMS Превозот Пат Ние ќе подготви и пакет пакетот што е можно поскоро откако ќе се направи исплата. За време на Превозот Време ќе песна на превозот информации и испраќање на информации за вас во време во текот на превозот време. Ве молиме обрнете внимание на порака информации. Внимание ве Молиме Увозни давачки, даноци и давачки кои се случи во купувачот е земја не се вклучени во точка цена или Товарни : Ние сите ќе изјават вредноста на царинење според вашето барање имаме 2 година ограничена гаранција за секој дефект на објект(со Исклучок на погрешна работа или физички оштетени од страна на купувачот) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период и во оригиналното пакување. Ве молиме да ни понудат на следење на број во време, како и. Корисниците се одговорни за враќање превозот надомест. Ако сакате наплата бидејќи објектот се скршени или не може да се repaird. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена откако ќе го добие. Ние ќе се потрудиме да ви помогне. Никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на : прво, ние ќе го пронајдете најдоброто решение за вас!!! Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас. Ако сте задоволни со нашите проекти и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезда) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со решение.

Кон својствата

Абажур Боја:
А, Б, Ц
Боја На Каросеријата:
3 LED Светилка арм, 6 LED Светилка рака, 8 LED Светилка рака, 12 LED Светилка рака, 15 LED Светилка рака
Тип На Објект:
таванот светла
Стил:
Европа
Инсталирајте Стил:
Суспендирани
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
DX601-8T
Тело Материјал:
Алуминиум
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Број на извори на светлина:
7
Бренд Име:
JKGBL
Материјал:
Кристално
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
E14
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Карактеристики:
Лустерот

Производи во категоријата

Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел Сите стоки само ќе б

започнете Options објасни 1 : ладна бела (5600k6500k) без далечински управувач.нема поддршка затемнување.не ја пр

за овој далечински можеме да ја користиме новата технологија и тоа е да ја смените бојата на температур

Две Превозот Начин ДостапенПревозот Начин Превозот дена Кина Пост 2035 дена ЕМС 510daysЗабелешка : 1...

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Н

Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Н

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

П : Што треба да направам кога купување заштита времето истекува, но јас се уште не прими пакетот? О : Ако

Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!Prodcut Информации : 1.Напон : AC90260 V2 Боја : како на сликата п

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

СпецификацииКристал LED E14 Таванот СветилкаДимензии 8.7"D X 11"HМатеријал(s) Метални + Кристал Светилка Тип E14 /

Морска ѕвезда модерната LED таванот светла за дневна соба AC 90260 V спалната соба светлата деца таванот свет

Please wait...