0
clear
  • Везана 3D Diy Дијамант Сликарство Слика На Везови Крстот Бод Колекции Дома Декор Виолетова се Зголеми Дијамант Мозаик
  • -20%
  • -20%
Везана 3D Diy Дијамант Сликарство Слика На Везови Крстот Бод Колекции Дома Декор Виолетова се Зголеми Дијамант Мозаик

Везана 3D Diy Дијамант Сликарство Слика На Везови Крстот Бод Колекции Дома Декор Виолетова се Зголеми Дијамант Мозаик

DEN 427.20
DEN 239.00

Достапност
Производот е достапен

Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.com
Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји
може да потрае подолго од 60 дена. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.
Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
EMS експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката.
Име на производот и фото шоу
Везана 3 D Diy Дијамант Сликарство Слика на Везови Крстот Бод Колекции Дома Декор Виолетова се Зголеми Дијамант Мозаик За Домашна Декорација
Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка).
*Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува
царинската да плаќаат данок. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре.
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги.
Додај во Продавница Листа
Кликнете на зборовите подолу да ги внесете страница
Посетете Ја Нашата Продавница
За Дијамант, Платно И Алатки
Вобичаено Diy Дијамант Сликарство вклучуваат : смола materialdiamond,HD платно и авторските алатки
Како Да Го Направите Тоа
DIY Дијамант сликарство производството чекори
1. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни.

Кон својствата

Големина:
20*20cm, 25x25cm, 30*30cm, 40*40cm, 60x60cm, 50x50cm
Бренд Име:
MOONCRESIN
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал на Дијамант:
Слика кристал
детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Големина:
Multiple size can choose
is_customized:
Yes
занаети:
Дијамант Везови Крст
боја:
30-40 clore за нормално
Се применуваат во вселената:
дневната соба И спалната соба
Број На Производ:
роуз дијамант сликарство

Производи во категоријата

Во споредба со традиционалните смола сликарство,нашите дела имаат поголема смисла наstereophotograph и луксуз,

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

ПОЛН Круг / Плоштад Дијамант везови diy дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација сл

Отворете производот suite,според боја наредени дијаманти и организира сите алатки.Во вид на СнимањеНа веж

Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши.

Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат Ние обично го пополните долниот декларирана

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Нови 5 D DIY дијамант сликарство крстот бод зајдисонце дрво крајбрежје сценографијата кристал акупунктур

DIY 5 D Дијамант Везови Авион Приказ на Плоштадот Дијаманти Крстот Бод Поставите Дијамант Мозаик Дома Дек

Превоз : Нашите производи се од Кина Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога

тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе ,C Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете

Можете да изберете еден стил ви се допаѓа Фотографијата е полна област дијамант слики , постојат доволн

Фантазијата 5 D Дијамант Везови Печурка Куќа Кристал Дијамантски Крст Бод Камен Ѕидани Занаети Акупункт

[DIY дијамант сликарство карактеристика]1 За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана

Please wait...