0
clear
  • 20pcs/многу 30*275cm Сива/Каки Лен Текстура Табела Тркач За Свадба Партија на Церемонијата за Декорација Среќен Божиќ Оркестарот Фестивал
  • -20%
  • -20%
20pcs/многу 30*275cm Сива/Каки Лен Текстура Табела Тркач За Свадба Партија на Церемонијата за Декорација Среќен Божиќ Оркестарот Фестивал

20pcs/многу 30*275cm Сива/Каки Лен Текстура Табела Тркач За Свадба Партија на Церемонијата за Декорација Среќен Божиќ Оркестарот

DEN 3440.16
DEN 2443.00

Достапност
Производот е достапен


Име : Имитација Лен Табела Тркач Табела Тркачи.
Материјал : Имитација Лен-Текстура.
Спецификација : 30*275cm.
Боја : Сива, Каки.
Тежина : Околу 140g/pc.
Пакување : 20pcs Табела Тркачи.
Употреба : Свадба, Годишнина, Роденден, За Нова Година,Божиќ, Партија Банкет, Дома, Totel.
Внимание : Сите стоки се земаат во вид. Но снимање светлина, агол, и monitor settings и други фактори може да предизвика постоењето на одредена боја во слики, не за квалитет проблем, ве молиме да преовладуваат во вид, ви благодариме!
Сите димензии се мерени рачно,тоа е нормален феномен за грешка при мерење, генерално, мерењата грешка е 1-3 cm,се надевам дека ќе се разбереме!

Кон својствата

Големина:
30x275cm
Шаблон Тип:
Цврста
is_customized:
Yes
Употреба:
Хотел,Дома
Број На Модел На:
лен табела тркач-pinchang
Техника:
Плетени
Бренд Име:
xiangfuju
Употреба:
Свадба
Материјал:
лен-текстура
Шема:
Боење
боја:
сива, каки
Големина:
30*275cm
Тежина:
about 140g/pc

Производи во категоријата

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети! Повратни информации, Ние секогаш се добијат

2016 година Нови Табела Тркач Едноставност Европа од Типот Стил Тркач Божиќ Печатени Цвет Птици МодаМате

Режимот на транспорт> = 10pcs Слободни ЕМС express, време : 8 10days.СпецификацијаМатеријал : памук, лен Мерки : 150 x 3

[Име] Минималистички модерна геометриски печати табела runner [Материјал] Топла дупчење [Size] 32 *180 CM / 32 *200 CM

Опис : Материјал : Полиестер / Памук 2 видови на боја за вас да се избере Направи вашиот дом модерна и пос

1 / 5 / 10pcs 2.75 М Гроздобер Burlap Бела Чипка Природни Јута Hessian Табела Тркач оригинални екологија стил Партија

Режимот на транспорт> = 5pcs Слободни ЕМС express, време : 8 10days.СпецификацијаМатеријал : DamaskОбвивка : свилаМер

#103 2012 нов дизајн сон луксузен сребрен&злато вода sequin табела тркач мат freeshipping wholesale Item спецификите Големи

Божиќ Маса Тркач Цветни Печатење Табела Тркачи Со Tassels Дома Декор Украси Божиќ Подарок camino de меса navidad Item

Пеперутка antependium Фрижидер прашина маска Микробранова печка покрие климатизација прашина маска Табела

2 слоеви табела тркач, од една страна полиестер жакард, обратна 100% полиестер цврста ткаенина.Европски ст

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со про

Големина : 30*160 CM 30*200 CM Материјал : стп &дијамант Пакет : 1pcs тркач Пакување Детали : Тркач Единица Тип : пи Па

Паричникот чанта5 Занает мажите Фанови жените Фан3 Чевли кеси3 Ткаенина ЗанаетиИтн итн Пивско Шише наст

Боја : Темно Сина(Ако сакате други бои, ве Молиме conatct нас)Големина : 12 инчи (широк) x 108 инчи (долго) (30cm x 275cm)

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

Ви благодариме Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни инфо

Спакуван Листа : 1 парче ноќта на Вештерките Табела Тркач Боја : црна Димензии : 20in X80in / 51x203cm Материјал : 100%

Please wait...