0
clear
  • За Toyota Yaris 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ABS Пластика Unpainted Буквар Боја на Задните Трупот Усна Крило Покривот Спојлер Автомобил Стил
  • -20%
  • -20%
За Toyota Yaris 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ABS Пластика Unpainted Буквар Боја на Задните Трупот Усна Крило Покривот Спојлер Автомобил Стил

За Toyota Yaris 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ABS Пластика Unpainted Буквар Боја на Задните Трупот Усна Крило Покривот Спојлер

DEN 1564.80
DEN 1408.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Спојлери
Yaris-Година:
2012,2008,2011,2010,2013,2009
Објектот Ширина:
20inch
Име На Модел:
yaris
Модел Година:
2008-2013
Тојота Модел:
yaris
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
90inch
Осветленост Дел Број:
NO
Другиот Дел Број:
NO
Поставување на Возило:
Автомобил опашка багажникот
Објектот Висина:
10inch
Специјални Функции:
Најубаво украсени
Објектот Тежина:
2.5kg
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
NO
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Поставување на Возило:
купи назад да се направи боја

Производи во категоријата

Сосема Нов Висок Квалитет Спортски Одделение Cabon Влакна Заден Спојлер На Багажникот Багажникот Усна Кр

Сите ред ќе испрати да зона 16 од EMS, купувачот од зоната 79 или друга земја pls не контактирате за дополните

Овој производ е : M5 Стил на Карбонски влакна Водови Спојлер 5Серија 520i 535i F10 F18 Одговара За BMW Место на Поте

OEM наредби се добредојдени.Нашата канцеларијаФабрички ОбјектПроизводителот НапредокКлиентите Пример

Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing.Ние имаме

Бренд Нови Спортски Одделение Интензитет Пресврт СТП Направени Unpainted Заден Спојлер на Багажникот Багаж

2 L 5204 CC V10 ГАС DOHC Природно Aspirated 2015 Година За Ауди R8 Spyder Конвертибилна 2Врата 4 V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2014 Го

3, П : сликарство вклучени / дали ви обезбеди сликарство ?(НЕ за карбонски влакна)A : Unpainted производ е priming си

Овој производ е : ACS STyle Карбонски влакна Багажникот F20 F21 116i 118i 135i 128i 125i Одговара За BMW Место на Потекло : Ки

Автомобил Карбонски Влакна Задниот Спојлер Крило за Хонда Граѓански 20062011 Договор Одговара CRV HRV Град Џе

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Автомобил Стил на Карбонски Влакна Трки Заден

Поради сите овие објектот се рачно изработени калапи и производство, мала исправка, пескарење, средувањ

Pls забелешка која година на вашиот автомобил.и pls забелешка сакате верзија со рефлектор или верзија без

Please wait...