0
clear
  • 50 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 2.75 - 3 Лак 2 Ѕвонење Двојно ABC Hairbow Клип
  • -20%
  • -20%
50 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 2.75 - 3 Лак 2 Ѕвонење Двојно ABC Hairbow Клип

50 БЛАГОСЛОВ Добра Девојка Бутик 2.75 - 3 Лак 2 Ѕвонење Двојно ABC Hairbow Клип

DEN 1382.40
DEN 1175.00

Достапност
Производот е достапен


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 50 Компјутери 2.75" - 3" убава 2 Ѕвонење Двојно ABC коса лакови .
Се направени од 1" сребрена страна grosgrain лента и 3/8" Ginghams панделки(сите краеви се затворени за да се спречи од протриване).
Мерка за 2.75" - 3" долго. Тие се прикачени на наредени еден prong алигатор клип.
Можете да изберете Број 1 до Број 44 покаже како на сликата.
Ве молиме дозволете ми да се знае вашиот избор на No. од оваа листа страница само при донесувањето на плаќање или во одделни е-пошта.
Според нашето искуство, недостаток на било кој дел на избор на информации може да предизвика многу денови' одложување на производство и испорака на лакови.
Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница.
Ве молиме имајте предвид дека бои може да се разликува малку од фотографијата.
Trustful Бренд - Прекрасна Бренд
алигатор клип

Кон својствата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Материјал:
Најлон,Spandex,Viscose,Бамбус Влакна
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Plaid

Производи во категоријата

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење.Симпатична меки топката декориран

100% Нов Материјал : Памук ткаенини Бои : 12 Бои како сликата Пакетот вклучува : 12 компјутери.Варијации на б

Повратни информацииЗадоволството на клиентите е многу важно за нас.(Со исклучок на Викенд и одмор)Како

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување повеќе Бои C

Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Тие беше шалче со Пе

Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.Може да очекувате вашиот цел да се обработуваат и се исп

~~~~ОПИС~~~~Вие сте наддавање за поставување на 100 Компјутери убава мода headbands.На пациентот headbands се направе

кликнете тука за повеќе нови предмети : 1 Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот) Ние ќе

1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од и

Добредојдовте на shabbychiffon s раскина1.Материјал : chiffon2.MOQ : 100 компјутери / многу3.Боја : како на сликата4.Пред

~~~~ОПИС~~~~ГолеминаМерка за 3.754.5" долго Таквите мила Цвет може да се носи секојдневно.Бојаистиот со слика ,

~~~~ОПИС~~~~Тука се 50 Компјутери Corker конска опашка и Streamers коса лакови.Тие се супер забава.Има 10 компјутери C

Пакување : 1 Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.Замена е прифатена ако објектот е не

1.Објектот спецификите 20pcs Бесплатен превозот St Patricks Ден Коса, Лак, Св Pattys Клип 8inch 20cmОваа Симпатична Свет

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Лесен и удобен за носење,не е лесно да падне.Симпатична мач

Вовед1)Боја : 2color алтернатива(како слика)2)материјал : памук3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 38*5cm5)пакување : 1pcs е

Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 7days dhl.com EMS Околу 3 7 дена ems.com Кина Пост В

розови рози цвеќе на главата венец headband за невестата headwear рачно изработени цветни круна headress hairbandМатер

Објектот Количество 3pcs / многуТочка Бр.SYHC45Објектот МатеријалиПластичниГлавната БојацрнаОбјектот Окол

1.Објектот спецификитеЛента Тип : ПолиестерМатеријал : ПолиестерЛак Големина : 7cm(ОЕМ е прифатливо)Headband :

Големина : ги собере сите возрасниМатеријал : кадифеБоја : како на сликаПакување : 1pcs еден polybag Висок квал

~~~~ОПИС~~~Вие сте наддавање за поставување на 32 Компјутери убава korker Коса Поклон Овие коса лакови се сопс

~~ Треба да знаете овие важни работи : 1pack=10yd 3.3 cm Бран Форма Чипка Скриј Лента за Жените Clothig Еластична Пле

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Многу симпатична и убава дизајн Алигатор клип grosgrain лент

Вовед1)Боја : 7color алтернатива(како слика)2)материјал : крпа3)Тежина : 26g / еез4)ГОЛЕМИНА : 35*6cm5)пакување : 10pcs / o

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Нова Пристигнување 17color Дами Fasc

и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 1721 покажува,еднакви на НАС големина 7.П : Што добив е разл

Ако некои боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контакт

20pcs / Многу Бутик Лента Rib Точки Лак за Коса Клип Barrettes Бебе Коса, Шноли Лакови Девојки Клипови Diy Деца Коса

100% Нов Материјал : Ткаенина Бои : 18 Бои како сликата Лак Големина : 12 3.8 cmПакет содржи : 500 компјутери...

Please wait...