0
clear
  • бесплатен превозот sdi led видео процесор lvp815s за led производители во шенжен модуларен led дисплеј
  • -20%
  • -20%
бесплатен превозот sdi led видео процесор lvp815s за led производители во шенжен модуларен led дисплеј

бесплатен превозот sdi led видео процесор lvp815s за led производители во шенжен модуларен led дисплеј

DEN 34800.00

Достапност
Производот е достапен

Екранот нема црна кога се префрлите на друг влезен сигнал ќе се подобри ефект на перформанси 8 текст канал во суштина го опфаќа граѓански и индустриски користи исполнат различни текст уред барања Излезна резолуција 2304x1152 @ 60 Hz [email protected] Hz 3840*[email protected] Hz 20 видови на излезна резолуција за корисниците да ги изберат, и може да се прилагоди за да се укаже излез поддршка различна резолуција на led дисплеј Пре-префрлување технологијата го намалува линија е исклучен или може да се должи на случај на нема сигнал на текст за да вклучите директно доведе до грешки подобри стапка на успех настапи 34 покажуваат ефекти произволни префрлување Со различни покажуваат ефекти да се избере според различни користење envioroment Повеќе избор инсталиран , одвојте време за да ја прилагодите поставување Сигнал откривање функција детектира автоматски дали јачината на сигналот на текст или не кога соодветните влезови поврзани брзо се најде ако поврзете не е во право ACC &ACM слика филтрирање Подобрување на слика и видео квалитет Подобро прикажување искуство PIP 、ПОП функција се прилагоди шалче големина, локација, граници. ние обично изјавуваат половина од вредноста на нарачката, ве молиме контактирајте со нас ако било какви посебни requirment.
Забелешка : Кога ќе ја прими стоката, ве Молиме проверете пакет не се оштетени и се отвори за да се провери стоката пред знак за прифати.
Клучни Карактеристики Карактеристики Предност Корист Прошири Sdi Текст Поддршка СЕДИШТЕТО на камерата сигнал текст СЕДИШТЕТО на видео дисплеј, Подобри перформанси покаже Лесна префрлување лесна префрлате помеѓу секој канал ќе го направи екран нема црна, на пример , се префрлиш од HDMI лаптоп сигнал да Av камера сигнал. Треба да пакет на услуги или стоки оштетен, ве молиме да се слика и контактирајте со нас.cn
Прашање :
Како можам да се плати за цел? Не е доволно безбедно?
Одговор :
Да, ние обезбеди трговија осигурување. Прашање : дали Е ова видео процесор поддршка Нова систем за контрола?
Одговор :
Да, нашиот видео процесор е универзален режим, поддршка повеќето систем за контрола, како што се Linsn/ Colorlight/ Нова/Dbstar и така натаму. Ако количеството цел за подобра цена,ве молиме контактирајте со нас за inq uiry.
Движење надомест алгоритам, направи видео приказ јасно .
бесплатен превозот sdi led видео процесор lvp815s за led производители во шенжен модуларен led дисплеј
Влезен Код 3 AV 2 VGA 2 DVI 1 HDMI 1 SDI Надвор Извор 2 DVI 1 VGA Излез резолуција 1024×[email protected] Hz 1280×[email protected] Hz
1280×[email protected] Hz 1440×[email protected] Hz
1536×[email protected] Hz 1600×[email protected] Hz
1680×[email protected] Hz 1920×[email protected] Hz
1920×[email protected] Hz 2048×[email protected] Hz
2304×[email protected] Hz 2560×[email protected] Hz
1024×[email protected] H 1024×[email protected] H
1280×[email protected] hz 1920×[email protected] Hz
2048×[email protected] H Опрема големина 484 mm(Л)x 335mm(W)x 55мм(В)
Квалитет На Слика Подобрената
Специфични ГАМА алгоритам, adaptive прилагодување алгоритам може да се врати за да се вистинска природна боја адаптација на човечки очи.

Кон својствата

Бренд Име:
Amoonsky
Број На Модел На:
АМС-LVP815S
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Влезниот Сигнал:
3AV 2DVI 1HDMI 2VGA 1SDI
Повратен Сигнал:
2DVI 1VGA
Max поддршка резолуција :
2304*[email protected]
Гаранција:
2 години
MTBF:
30000H
моќност:
100~240V AC 50~60Hz
Машина со големина:
484mm*335mm*55мм
Име:
sdi led видео процесор за led производители во шенжен модуларен led

Производи во категоријата

30bit скалирање технологија LED Видео Процесор со користење на dualcore обработка на слика мотор, едно јадро мо

Движење надомест алгоритам, направи видео приказ јасно Екранот нема црна кога се префрлите на друг вле

На проводен слој е заштитен слој, електричниот сигнал на внатрешен заштитен ефект, проводен слој во сре

Забелешка:ве Молиме контактирајте со нас пред место цел ,бидејќи акции е ограничен!!! најдобра цена huidu

За примерок кој треба вашата полнење Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по испл

5 кг Бруто ТежинаДетали Спореди : Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Прашање : Како можам да го добие техничк

Сината 8 w15 w13pro w21 дисплеј lcd екран екран 32001014 01 8inch 40pin 183*141mm

Забелешка:ве Молиме контактирајте со нас пред место цел ,бидејќи акции е ограничен!!!rgb led контролер про

Забелешка : Кога ќе ја прими стоката, ве Молиме проверете пакет не се оштетени и се отвори за да се провер

Тоа е лесно да се поправи на мојот монитор?Q4 На проводен слој е заштитен слој, електричниот сигнал на вна

Движење надомест алгоритам, направи видео приказ јасно .плаќањето ќе биде донесена до вас confrim стоките п

Торба 6.5 lcd екран на at065tn14 автомобил екран gps со допир

Вашето мислење е многу важна за нас ако имате било каков проблем Pls контактирајте со нас на прво место Ј

Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.Наплата & Замен

ние ги тестираме нашите производи пред пратката , сите помине строги инспекциски надзор Нашите led задни

Please wait...