0
clear
  • SKMEI Бренд Мажи Спортски Часовници Pedometer Мултифункционален Relojes Водоотпорен Relogio Masculino LED Дигитални рачни часовници
  • -20%
  • -20%
SKMEI Бренд Мажи Спортски Часовници Pedometer Мултифункционален Relojes Водоотпорен Relogio Masculino LED Дигитални рачни часовници

SKMEI Бренд Мажи Спортски Часовници Pedometer Мултифункционален Relojes Водоотпорен Relogio Masculino LED Дигитални рачни часовници

DEN 1370.88
DEN 960.00

Достапност
Производот е достапен

Замена ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по добивањето врати објектот.
П : Каде можам да добијам мојот СЛЕДЕЊЕ на Број?
A : Ние ќе забелешка на следење на број на Aliexpress системи за следење.
Франција/Германија/Австрија/Источна Европа
15-30 дена, може да трае подолго поради строгите царинската безбедносната проверка или на врв време.
Q&A
П : Колку долго може да добиете мојот производи?
О : за Сите нарачки ќе бидат испраќање во рок од 48 работни часа по добивањето на плаќање.Не се враќа објект пред да контактирате со нас, бидејќи ние би можеле да добијат ништо без претходно известување. Ние не нудиме превозот попуст од превозот цена се пресметува врз основа на цел тежина & пакет. Ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации.
Ви благодариме за гледање!
.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
П : Може ли да се направи пад на превозот?
A : ние прифати капка превозот услуга, но ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници прво, тие ќе ви кажат во која земја не можеме да одиме.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Кон својствата

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Назад Светлина,Аларм,Повик За Потсетување,Отпорен На Вода,Bluetooth,Престане Да Се Види,Авто Датум,Порака За Потсетување
Движење:
Smart,Дигитален
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
26.5 cm
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Број На Модел На:
1321
Случај Дебелина:
14mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Ширина:
25mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Стил:
Спорт
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Dial Дијаметар:
50mm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SKMEI
Случај Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

Ние ќе брод во светот освен Азија, Блискиот Исток, Италија поради одредена причина Ние ќе го цениме ваши

Топла SKMEI Бренд на Луксузни Спортски Часовници Мажите Отворено Мода Дигитален часовник Мултифункциона

Жешка!!! Само Calibrating Интернет Мерењето Мажи Спортски Часовници Водоотпорен 100 Дигитален часовник Пливањ

Превозот1 Го види да ги зачувате и прикажете 10 вежба на рекорди, и има долго траење на батеријата...

Функција : Шест Атрактивни Верзии За Опции; Напредни производствени технологии; Оригинални Јапонски в

,Посебна Карактеристика : Дисплеј Тип : Покажувачот + дигитални12 Цифри LCD Дисплејот, Екранот Час, Минута,

Нови Мажите на Жените Лава Железо Самурај Метал LED Безличен Хривнија рачен часовник Види Точка специфик

Relogio Masculino SKMEI Бренд Види Мажите Дигитален часовник Chrono Одбројување Водоотпорен Човек воена Часовник во

,Посебна Карактеристика : Дисплеј Тип : Покажувачот + дигитални12 Ди gits LCD Дисплејот, Екранот Час, Минута,

Сп ecification Нов модел со висок квалитет Дигитален : Час, минута, секунда, часот, месец, датум, денот 12 / 24 часо

SKMEI Мода за Мажи Спортски Компас Часовници Мажите се Види 3 Аларм Repeater Хронограф Назад Светлина Водоотпо

Главни Карактеристики : 1.СТАН Име : Smart Зглоб Бенд.2.Се компатибилни за Android (Андроид 4.3 или над и Bluetooth мора

Бренд : SKMEI 1025 Движење : Дигитални Движење Пол : Мажи & Машки Стил : Спортот & Мода Случај Материјал : Пласти

Relojes Часовници Кварц мажите спорт се Види Мода Обичните Дигитални Часовници Бренд led армија воено рачни

Имаме професионални R&D оддел, искусен тим на КК тим и да се заврши производството на системот, дека ние м

Aismei аналогни дигитални види Мажи Спортски Часовници Водоотпорен Мода Обичните Digital & Аналогни Воена Мул

Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Превозот и ракува

Please wait...