0
clear
  • eWelink СТАН Wifi Switch за Паметни Дома НИ 1/2/ 3 Банда Ѕид Светлина Безжичен Прекинувач за Далечинска Контрола Преку Дела Со Алекса Google Дома
  • -20%
  • -20%
eWelink СТАН Wifi Switch за Паметни Дома НИ 1/2/ 3 Банда Ѕид Светлина Безжичен Прекинувач за Далечинска Контрола Преку Дела Со Алекса Google Дома

eWelink СТАН Wifi Switch за Паметни Дома НИ 1/2/ 3 Банда Ѕид Светлина Безжичен Прекинувач за Далечинска Контрола Преку Дела Со

DEN 1119.84
DEN 918.00

Достапност
Производот е достапен


7 Ние не сме одговорни за било обичај должност или impot данок. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако вашиот безжичен рутер го поставите на MAC адреса филтер, ве молиме исклучување на рутерот MACaddress филтрирање функција прво.Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ако постои нешто што може да им помогне или да обезбедат,pls падна слободно да не контактирате!
.1 Година Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако користите на iphone или i Pad, тоа мора да биде во состојба да пристапите на APP store и да ја преземете СТАН. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Уредот ги поддржува следниве методи на шифрирање за: AUTH_OPEN AUTH_WEP, AUTH_WPA_PSK, AUTH_WPA2_PSK, AUTH_WPA_WPA2_PSK, WPA2/CCMP не е поддржан, ве молиме да знаат дека се! Answer : ___________________________ Note : уред не ја поддржува 5 G сигнал привремено!
За Shippment
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични причини за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
2.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.4 G WIFI мрежа која може да пристапите на Интернет, и сигнал не може да биде премногу слаб! Употреба на мобилен телефон или таблет со android систем, системот мора да биде 4. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Се врати и враќање
1.Ние само брод да се потврди цел адреси.
За Гаранција
1. ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Кон својствата

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
максимална брзина:
Никој
Бренд Име:
Eruiklink
Карактеристики:
Блескави
Број На Модел На:
НИ 1/2/3gang
жиро:
Никој
Скала:
Никој
Макс Оптоварување:
10A
Оперативен Напон:
AC90-250V.50/90HZ
димензија:
120*78*41MM
Безжична стандард:
WiFi 2.4 GHz 802.11 b/g/n
Панел Материјал:
Пламен Retardant ABS V0 ниво+зајакнато стакло panel
СТАН име:
eWelink
Пакување:
Неутрален Пакување
Карактеристики:
Далечинска Контрола

Производи во категоријата

ЕУ Стандард Допир Прекинувач,Smart Home Светлина Светилка Прекинувач, Бела Кристално Стакло Панел 2 Банда 2 Н

Оригиналниот xiaomi Mijia Yeelight smart говорникот Xiaomi ПИ Интелигенција Говорник и РАНЛИВИТЕ портал функција и ра

Спецификација : Brand Name : Make Good Max Напон : AC 110~250 V / 50~60 Hz Max Актуелни : 6 A Големина : 120mm72mm42mm Боја : Бела или Црна

Спецификација : Торбичката дизајниран специјално за далечинско управување, користење супериорен оддел

Меѓународна верзија Оригинални Xiaomi Mi Цвет Следи Растенија Почвата, Водата Светлина Smart Тестер Xiaomi Флора

2017 Најновите Sonoff Допир Луксузни Стакло Панел на Допир LED Светло Switch Smat Дома Далечински Управувач Wifi Вклу

Корисниците може да го најдете изгубени предмети според нивната локација на мапата и во своите песни.Ка

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетПрилагодливи вид серво рака4 М3 прислушувани дупки за мон

1 PCS Оригинални Xiaomi Роботски Убедливо Почиста Главниот Поклопец Четка

Опис : На Aqara windows smart вратата сензор може да се открие отворање и затворање на вратата и прозорците и испр

Sonoff TH10 / TH16 е Sonoff верзија smart префрлување кој може да се следи и да го поставите температурата и влажноста

Дизајниран за далечинско го вклучите или исклучите вашиот апарати за дома со вашиот телефон и мрежата н

* 100% целосна нова (Сина,Виолетова,Портокалова и Титаниум боја опција) * CNC метал браник,крик монтажа дупки

Гасеница материјал : чиста гумаГолемина : 45 cm* 15 см* 40 см (должина*ширина*висина)Мотивација : 12 V батеријаМо

ФункцијаXiaomi оригиналот на акции mijia Масажа налепници е вашето патување добар партнерОваа мини преносни

Оригиналниот Xiaomi Soocare Soocas X3 X3 S Чиста / Мини Четка Глави Замена Патување Кутија Стоматолошки Слободен

Sonoff Водоотпорен DS18 B20 Нерѓосувачки Челик Температурна Сонда Сензор за Мерење Спектар 55 +125 за Sonoff TH 10 / 16 A

Опис : На Aqara smart светлина контрола не само што не е во состојба да обезбеди повеќе контрола на осветлувањ

Оригиналниот Xiaomi Температура Влажност Интелигентни Сензор Мини Средина Automatic За Smart Home Connect To Портал Џеб

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ...

Оригиналниот xiaomi mijia yuemi Убавина пополнете светлината Led Униформа пополнете светлината / три затемнува

Xiaomi Еколошки Кина Бренд Xiaoji Mini J Авто Индукција Пенење Рака За Миење Измијте За Паметни Дома Авто Пенење

Далечински Управувач за ваша Погодност : она Што е подобро од оперативниот вашиот сијалица со оваа свет

Оригиналниот Xiaomi Mijia Безжичен Прекинувач Куќа Контролен Центар Интелигентни Мултифункционален Smart Home У

Карактеристики на производот UCsmart е дом автоматизација на лесен начин : UCsmart Светлина Switch беспрекорно го

Парчиња во пакување за испорака, инсталација бара somepatience и рацете onability;Нови високобрзина метал опрема;

FUNRY велика БРИТАНИЈА Стандард 1 Gang 1way Smart Далечински Управувач Ѕид 433m Hz ЗА вклучување / исклучување на све

Please wait...