0
clear
  • 355Pcs Град Создавање Вила Градежни Блокови Поставува DIY Тули Едукативни Играчки За Деца 31054
  • -20%
  • -20%
355Pcs Град Создавање Вила Градежни Блокови Поставува DIY Тули Едукативни Играчки За Деца 31054

355Pcs Град Создавање Вила Градежни Блокови Поставува DIY Тули Едукативни Играчки За Деца 31054

DEN 705.60
DEN 564.00

Достапност
Производот е достапен

(треба да се вклучат сите оригинални предмети неоштетени во resaleable состојба,благодарение)
Ако ви треба наплата,само објект е листа цена, се враќа,Купувачот е одговорно за превозот на трошоците направени превозот производи назад.Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL,EMS или други couriers.Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.до 7 : 00 часот ( Кина време )
Нашата канцеларија е затворена за државни празници (кина).Обично други couriers само треба 3-7 дена.Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативни повратни информации.
Ве молиме вратете го кај вашиот сопствен трошок во рок од 1 недели од времето на стока е примена.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.Тоа нормално се зема 10-25 работни дена да пристигне,но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските,локалните испраќање ефикасност или друга причина,па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете,Ако не сакате да се чека толку долго време,ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. Ви благодариме!
Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail(препорачана Пошта) во 3 работни дена.
Ние може да обезбеди Ali Express Стандард Превозот , epacket и Кина пост воздух mail
Кина пост воздух mail :
Во Украина,руската Федерација обично трае 16~30 работни дена
Во САД,Канада обично трае 10~18 работни дена
Во Австралија,Нов Зеланд,Сингапур обично трае 12~20working дена
Да UK,France,Spain,Germany,Netherlands,Japan,Belgium,Denmark,Poland,Finland,Ireland,Norway,Portugal,Switzerland,Шведска обично трае 12~25 работни дена
Во Италија обично трае 20~30 работни дена
Во Перу,Аргентина,Бразил обично трае 30~40 работни дена
Други земји обично трае 15~35 работни дена
EMS превозот обично трае 6~12 работни дена
DHL превозот обично трае 4~7 работни дена
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки
Се Гарантира & Политика На Враќање
Неисправен производ мора да ни кажете во рок од 3 дена спроведен со слика на дефектен дел.Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците.Добредојдовте на големо.

Кон својствата

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Сертификат Број:
2011012203495427
Број На Модел На:
31054
Бар-кодот:
Yes
сертификација:
3C
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
3C:
Сертификат
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
wange
Пластични Тип:
ABS

Производи во категоријата

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

Материјал : животна Средина пријателски материјал.Тули број : 873pcsПакет : нема оригинална кутија ,нова во

Опис Материјал : Пластични Боја : Како на сликата покажува Големина : 11.5cmx11.5cmx11.5cm / 4.53"x4.53"x4.53" Количина : 1 Pc

Тип : Голема База на тулиМатеријал : ABS ПластикаБоја : Зелена / ВарСветло Сива / Тен На РасполагањеОбјект

Funlock Duplo Изградба на Блокови, Тули Играчки за Деца Изградба Соберат Основните Делови Креативни Едукатив

Име на производ : Animal блоковиСтоковните материјал : ПластикаГрадежни блокови Состојба : 100% НОВИпакет 5pcs

HM325 59 PCS големи градежни блокови DIY Рано Учење Бебе играчки автозаклучување тули едукативни играчки комп

Ве молиме да го пополните точно превозот адреса и нашата контакт број кога ќе го испрати е добро...

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

Материјал : животна Средина пријателски материјал Тули број : 1200pcs Пакет : нема оригинална кутија, нова в

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

LNO wholesales 144pcs kawaii Аниме бројки јапонски животни дијамант пластични diy коцка градење на цигли едукативни и

Поголем големината е подобра за малку раце.Со детални инструкции

до 7 : 00 часот ( Кина време )Нашата канцеларија е затворена за државни празници (кина).(треба да се вклучат

започнетекрајотРК Мини Блокови Цртана серијаБрој На Модел : 90371003Пакување : без оригинални кутија за ова

Градбени Блокови на Мали Честички се Собраа Играчки Град Серија сладолед Количка за ДевојкаФункција : 1

Материјал : Plactic Големина : Околу 5mm Пакет : 1000pcs / торба Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради све

ОписиМатеријал : 100% екопријателски пријателски пластикаНајдобрите играчки подароци за вашите деца, мо

Производ модел : 3373Производ материјал : ABS пластикаПроизвод тули броеви : 253pcsПроизвод packge : нема оригинал

Imprtant известување и Совети : Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на це

Внимание : 1, Ако за заштита на време е за да се помине, ве молиме кажете му на продавачот да му го продолжи

За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

Please wait...