0
clear
  • Памук флорални чипка деца организатор паричникот жените пари торбичка монета чанта торба bolsa carteira feminina bolso mujer за деца девојки
  • -20%
  • -20%
Памук флорални чипка деца организатор паричникот жените пари торбичка монета чанта торба bolsa carteira feminina bolso mujer за деца девојки

Памук флорални чипка деца организатор паричникот жените пари торбичка монета чанта торба bolsa carteira feminina bolso mujer

DEN 408.00
DEN 367.00

Достапност
Производот е достапен


Димензии : должина 13.Овие трошоци се под купувачот одговорност.можете директно да контактирате со нас .5 см ширина 2cm тежина : 0.
Боја На Несовпаѓање
Разликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, backgroundetc.
Ве молиме посетете ја нашата продавница
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
100% Сосема Нов Моден монета чанта копче Торба за на училиште, децата девојчиња момчиња
Памук флорални чипка деца организатор паричникот жените пари торбичка монета чанта торба bolsa carteira feminina bolso mujer за деца девојки
Памук флорални чипка жените монета purses мини женски чанти мали пари пошта телефон кеси bolsas feminina bolsos mujer за девојки
Ве молиме да обрнете внимание за да торба големина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се на пат да се вратат, купувачот треба да биде одговорен за тоа.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации.

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Чипка
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Тежина:
0.1kg
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Бренд Име:
НАЈСРЕЌНИТЕ ИЗВОР
Затворање Тип:
Патент
Објектот Должина:
13.5cm
Објектот Висина:
10.5cm
Број На Модел На:
hk1408
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Пол:
Девојки
Материјал Состав:
Памук Ткаенини
Паричници:
Организатор Паричници
Внатрешни работи:
монета џеб
Објектот Ширина:
1cm
чанти спојки:
Bolsa feminina bolso mujer
боја:
сина роза црна, виолетова беж жолта
жените монета кеси:
клучни кеси монета purses пари пошта
децата на училишна возраст:
мали чанти
Површината Материјал:
памучна ткаенина канџите
Стил:
Евра & америка дами женска
цртани ликови:
цветни печатење
Декорација:
цветни печатење со чипка чипка
моден дизајн:
Единствена Убава

Производи во категоријата

Боја На НесовпаѓањеРазликите во боите можат да бидат предизвикани од некои други причини, како што се б

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.15 kgИмаме ча

Може да се користат како училишна торба,момчиња, девојки гласник торба,патна торба спортски торби, женс

Нормално постојат appoximately 0 Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот п

Please wait...