0
clear
  • Afanti Музика Антиката Електрична гитара Магнети (VGT-50-на ВОЗРАСТ од Мост)
  • -20%
  • -20%
Afanti Музика Антиката Електрична гитара Магнети (VGT-50-на ВОЗРАСТ од Мост)

Afanti Музика Антиката Електрична гитара Магнети (VGT-50-на ВОЗРАСТ од Мост)

DEN 6758.40

Достапност
Производот е достапен


Afanti Музика Електрична Гитара Магнети (VGT-50 на ВОЗРАСТ од Мост )
Afanti Музички Инструмент CO.,LTD
1. Уверение фабрика страна Направени во Кина!
2. Злато член на Alibaba.com & Made-in-China.com
3. Прилагодено Дизајн На Располагање!
4. Бесплатно користење на логото такса!
5. 24 часа онлајн услуга!
Сите фотографии се вистински! 100% исти со реалниот!
Ако треба, ние исто така може да понуди било какви информации на оваа Магнети,
Само да не контактирате во секое време!
Сите Afanti Магнети се со најдобар квалитет во Кина! ние гарантираме сите Afanti Магнети може да го понуди на својата гитара најдобар звук!
По приемот на стоката, Afanti нудат Бесплатни Враќа & Размена на услугата 30 дена!! и ние ќе ја плати враќање и замена на превозот надомест!
Сите да ви покаже голема доверба имаме во нашите магнети!
Модел : VGT50 Б ВОЗРАСТ Излез : 1110 mv DCR : 9.5 kohm Магнет : ALNi Co 5 Тип на : слободен Спецификации : Група : Гроздобер Една Структура : Еден bobbin Серпентина : Тешки Formvar Setup" : Средната позиција Магнет : Alnico 5 Излез Опсег : Умерена DC Отпор : 9.0 Kohm
Инсталации : 2 Диригент
Answer : ___________________________ Note :
Минимална цел количество : 10 компјутери
Испорака време : 25 дена
Превозот компанијата : Кина EMS, Fedex, DHL, UPS-от (зависи од вашата адреса и цел количество )
Откако ќе го постави цел, pls се прошири на превозот време за нас, од 25 дена! Сите Afanti Пикап модели не се во парк, ние треба околу 25 дена да ги направи, се надеваме на вашето разбирање!
Многу многу многу Aliexpress продавачот копија на нашите производи фотографии, нашите производи спецификации, дури и копирање на нашата компанија, воведувањето!
но, тие никогаш не можат да ја копирате :
нашиот квалитет!
нашата одлична комуникација!
нашата одлична Услуга за Клиентите!
Afanti Музика, да направи било гитара за вас!
ние, исто така, се фокусира на Тапан, Saxophone

Кон својствата

Тип:
пикап
Бренд Име:
Afanti
Број На Модел На:
VGT-50-ВОЗРАСТ -Б

Производи во категоријата

1 Тип : 009046 2 Големина на : E10.009 , Б2 0.011 , G3 0.016 , D4 0.026 , А5 0.036 , E6 0.046 3 Бруто тежина : 0.060 KG 4 Пакет : 2 поставуваОна ш

Боја : Сребрена(Хром позлатен)Cid : 1 : 18Локација : 6 R & 6 L & 3 L3 R & 2 L4 R & 4 L2 R за избереПакет Се Вклучени : 6x Гитара

99 Цена : $4 Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во емаил На висока д

Дизајнирани специјално за акустична гитара, ukulele, и други акустични инструменти, хроматска НС Микро Soundho

Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО

Клиент Информации 1.Производ слики во рок од седум дена по испорака, ве молиме бидете сигурни дека прево

ОписКарактеристики : Гитара Тјунер : 360 степени rotatable дизајн да одговара на вашиот треба подобро. Покажу

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот ц

Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Ба

Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО

Посветени на обезбедување на квалитет на производите според најновите модни трендови, нашата цел е да и

Тоа е Голема Налепници! Тие изгледаат како ВИСТИНСКА апликација! Секој може да уживам во тоа! КУЛ И ЛЕСНО

Точно се заобиколат,енергија од AC адаптер.com ќе даде пари на нашата сметка .Ве молиме да ни ме преку "МОЈО

Please wait...