0
clear
  • Koozer Центар BM440 Планински Велосипед Центар Пред 15x110mm Задните 12x148mm 32Holes и Преку QR Оска Велосипед Центар Запечатени Имајќи Велосипед Центар
  • -20%
  • -20%
Koozer Центар BM440 Планински Велосипед Центар Пред 15x110mm Задните 12x148mm 32Holes и Преку QR Оска Велосипед Центар Запечатени Имајќи Велосипед Центар

Koozer Центар BM440 Планински Велосипед Центар Пред 15x110mm Задните 12x148mm 32Holes и Преку QR Оска Велосипед Центар Запечатени

DEN 5520.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Диск Планината:
Yes
Центар Дупка Број:
32 Дупки
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
Позиција:
Пред + Задните
категорија:
имајќи центар
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
RICHBIT
Зборуваше Дупка:
29 - 36

Производи во категоријата

детали за производот Бренд : AEST Боја : црна титаниум боја црвена сино злато Точка Бр : YHMU32 T0708 Број на дупк

​Нерѓосувачки Челик Оска Skewers Лост 100mm / 135mm Брзо Ослободување 1pair Оска Материјал : не ' Рѓосувачки Челик О

Алекс Материјал : AL7075Тежина : 320gPawls : 6Кликнете : 72Зборуваше Дупки : 32Боја : Црна, Црвена, Сребро, Злато, Сина

Алекс Материјал : AL7075Тежина : 320gPawls : 6Кликнете : 72Зборуваше Дупки : 32Боја : Црна, Црвена, Сребро, Злато, Сина

Предни дискови вратило тело школка преработка и за целиот CNC направен, како и употребата на 6061 алуминиум

Novatec висок степен на MTB центри Дизајниран за XC ТркачиЦЕНТАР Центар име Novatec D411 SB D412 SB Материјал Алуминиум

СЛEVKIN Топла Novatec D791 SB D792 SB MTB Велосипед Продолжетоците на Патот Диск велосипед Центар 24 28 32 Дупки 12 X100mm 15 X10

Велосипедот Задна Осовина Адаптер Преку Оска 12 x 142 12 x 148 Зголеми Вилушка Конверзија КомплетЗабелешка : о

Fouriers Пред 15mm Зголеми Центар Адаптер 100mm да 110mm Диск Кочница Конверзија Комплет Опис на Производот : Пред 1

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.За неисправни или погрешно објекти примени :

Еден Пар Анти Кражба Skewers Патот Велосипед возење Велосипед Предниот и задниот дел за Заклучување Безбед

Please wait...