0
clear
  • 10Pcs/многу 4.0 Екран на Допир За Алкател Еден Pixi 4 4.0 Touch OT4034 4034D Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет
  • -20%
  • -20%
10Pcs/многу 4.0 Екран на Допир За Алкател Еден Pixi 4 4.0 Touch OT4034 4034D Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

10Pcs/многу 4.0 Екран на Допир За Алкател Еден Pixi 4 4.0 Touch OT4034 4034D Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок

DEN 1536.48
DEN 1460.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Алкател Еден Pixi 4 4.0 Touch OT4034 4034D
Екранот:
4.0
Бренд Име:
AQIOU
Компатибилен Бренд:
Алкател
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Алкател Еден Pixi 4 4.0 Touch OT4034 4034D Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир

Производи во категоријата

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние ќе

За Philips Xenium W8510 Екран На Допир Digitizer Предниот Панел Стакло Сензор Замена Црна Боја Бесплатен Превозот +Ал

За Xiaomi Redmi 3 S 3 S Redmi 3 Про Екран на Допир + tools Digitizer сензор екран осетлив на допир digitizer сензор предниот пане

За Xiaomi Redmi Забелешка 5 A Hongmi 5 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Екран на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран

За Meizu М5 Note / Meilan Note5 Забелешка 5 на Екранот на Допир +tools екран осетлив на допир Пред Glass екран на Допир Па

За Модел : За Archos 80b Xenon Таблет КОМПЈУТЕРвашиот потребни боја по вашата исплата ,инаку ние ќе се испрати б

Компатибилна со Моделот : За Алкател Поп C9 OT7047Со цел не да го одложи вашата нарачка аранжманот ,ве молиме

> Не расклопување или промена на структурата на батеријата Нашите цени не вклучувајќи го дестинација ца

За Леново S850 Екран На Допир Digitizer Панел Пред Стаклена Леќа Сензор Екран Осетлив На Допир Поправка Делови

За Xiaomi Mi А1 Mi A1 MDG2 Екран на Допир+tools Стакло Digitizer Сензор Touchpad Замена Пред Glass екран на Допир Панел на Допир

Опис : *Тестирани пред превозот*Направени од високо квалитетен материјал*Компактен дизајн и лесна.*Идеа

T221 Сензор Телефон Замена на Делови За ZTE Сечилото AF3 Екран на Допир Digitizer Стакло Панел ; Со Следење на Број

Please wait...