0
clear
  • 2.0 cm Шарени Lanyard За Името Ознака ID Картичката во Држачот за Суспензија на Јаже Кабелот Значка Јаже Канцеларија Училиште Материјали Метал Тока Lanyard
  • -20%
  • -20%
2.0 cm Шарени Lanyard За Името Ознака ID Картичката во Држачот за Суспензија на Јаже Кабелот Значка Јаже Канцеларија Училиште Материјали Метал Тока Lanyard

2.0 cm Шарени Lanyard За Името Ознака ID Картичката во Држачот за Суспензија на Јаже Кабелот Значка Јаже Канцеларија Училиште

DEN 489.12

Достапност
Производот е достапен

Понекогаш, царинење ќе чини неколку дена повеќе. Ако постои било Unsatisfaction или Штети прашање за нашите услуги и производи , ве молиме контактирајте со нас пред да замине коментари или поднесување на спорот.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$26. E-пакет е 14-23 дена. Некои земји, како што е Бразил, Шпанија се строго на царината.0 cm Шарени Lanyard За Името Ознака ID Картичката во Држачот за Суспензија на Јаже Кабелот Значка Јаже Канцеларија Училиште Материјали Метал Тока Lanyard
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[44465]
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Она што е вашата главна служба?
Нашата компанија Loripos ltd. Сите коментари, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 ден. Повеќето од мали наредби не треба да плаќаат за даночната и да се справи такса. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Да, ние нудиме бесплатни примероци?!
За ситен инвентар примероци, што само носат товар или ни нудат вашиот изразуваат сметка. За правење на примероци или ОЕМ инструментално, се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.
3)Ако наредби беше враќање во Кина, бидејќи клиенти одбива да се направи царинење или адреса/Tel е неточна за испорака, ние не би го сторил на наплата.
За повратни информации, и по-продажбата на Услугата!
Пет ѕвезди за повратни информации е многу важно за нас.
Што е со превозот ?
Ние процес инвентар мало/примерок цел во 3-7days. Но, тоа не е загарантирана.
2) Плаќање верификација трае 1-2 дена од Alipay.
Прилагодено дизајн, правење на примероци, трговија на големо, се меша, продажба на мало, примерок наредби се добредојдени. Парцели кои се испраќаат од страна на e-пакет/ Кина пост воздух mail адреса итн. За сите други прашања, се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам прво. Тоа зависи од вашите обработка. Затоа ние мора да носат двоен товар кога парцела беше враќање во Кина. Ние ќе им даде на VIP членство, прекрасната услуга за добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!
. не би цена екстра такса како што знаеме. За сопствени цел или промет на големо со цел, микс нарачате ве молиме контактирајте со нас да се потврди детали и да доведе време.
4)За штета, како и обично, ние ќе организираме неколку резервни делови за да се избегнат штети прашање пред пратката, или брод нови како надомест откако ќе се забележи ни прашање.
Она што за плаќање и наплата ?
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Union, Pay Pal, Т/Т. Како политика, кога цел да стигнат до својата земја, ќе треба да се плати за даночни и други справи со плаќање од страна на самите според вашата локална политика.9
wy-приклучок-крај
[xlmodel]-[custom]-[44464]
2. Ние ќе одговори и да почне да се справи со вашиот проблем во рок од 1 ден.

Кон својствата

Тип:
Lanyard
Бренд Име:
Loripos
Број На Модел На:
lcy-171104-1
LANYARD ДОЛЖИНА:
460mm
Ширина:
20mm

Производи во категоријата

Име на производ Работа Држачот на Главен Материјал Тешко Пластични Главната Боја Жолта, Јасно Стил Верт

Име на производ Пен Носителот Форма Плоштадот Материјал Метал Size 8 x 8 x 9.5 cm / 3.1" x 3.1" x 3.7" (L*W*H) Боја Црна

Име на производ Работа Држачот на Главен Материјал Тешко Пластични Главната Боја Fuchsia, Јасно Стил Верти

Име на производ Key ID Етикета Keyring Главен Материјал Пластика, Метал Секоја Една Големина 5.3 x 2,2 см / 2.1" x 0.9"(

1 PCS Црна Портокал Сини Faux Кожа Вертикална Работа Карта Носителот w Најлон Вратот Рака Секој обид за 1 buc!!!!

Име на производ Работа Држачот на Главен Материјал Тешко Пластични Главната Боја Зелена, Јасно Стил Вер

Име на производ Работа Држачот на Главен Материјал Тешко Пластични Главната Боја Бебе Сина, Јасно Стил

Име на производ Име Ознака Значка Клип Носителот Материјал Пластика, Метал Боја Црна, Жолта, Сина, Зелен

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × автоматско нумерирање машина Забелешка : комбинаци

АКО САКАТЕ ДА ОБИЧАЈ LANYARD, PLZ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ FRIST.ПревозотНие брод на светот.Објектот ќе биде предаден в

20 Парчиња / многу Големо Бесплатен превозот Метал лична КартаНосителот Значка Клип со Транспарентни Ре

Опис : 1 Материјал : силикон и стп 2 Димензии : 40cm lanyard, 7.2 ширина11cm висина 3 Количина : 1pcs / многу Производот С

Име на производ Азбука Печат Дизајн 26 Букви Секоја Буква Големина 5 x 3мм / 0.2" x 0.1"(L*W) Материјал Пластика, Г

18" Бели / Сино SH0704 7cm / 2 Фабриката се наоѓа во Xingqiao Индустриска Зона, Yuhang Округ, Hangzhou Сити, Провинцијата Жеџ

Име на производ Key ID Етикета Keyring Главен Материјал Пластика, Метал Секоја Една Големина 5.5 x 2.2 х 0.3 цм / 2.2"

Име на производ Комбинација Печат Дизајн Chainese Збор и Математички Симбол Материјал Пластика, Гума Беж Бо

Име на производ Вратот Рака Материјал Пластика, Полиестер Главната Боја Црвена String Дебелина 80см / 32" Вку

ПРЕДМЕТ БР : DCMAНОВА(25)ИМЕ : 25мм Pin Копчето Машина(вклучувајќи 25мм големина мувла)ПРЕВОЗОТ1.Овој Пакет прев

Да, ние нудиме бесплатни примероци?!За ситен инвентар примероци, што само носат товар или ни нудат вашио

wyприклучокstartЖешка Стока$1.37 $2.05$0.74 $1.11$1.33 $1.73$2.71 $3.52$0.84 $1.28$1.21 $1.84$2.25 $2.92$1.94 $2.52wyприклучоккрајОпис На Произво

Please wait...