0
clear
  • SUNON EG50060S1-C010-S99 DC 5V 2,0 W Серверот Голи фан
  • -20%
  • -20%
SUNON EG50060S1-C010-S99 DC 5V 2,0 W Серверот Голи фан

SUNON EG50060S1-C010-S99 DC 5V 2,0 W Серверот Голи фан

DEN 1135.20
DEN 1044.00

Достапност
Производот е достапен

Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат.SUNON Број на Модел : EG50060 S1-C010-S99 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 2,0 W 4-жица 4-пински конектор Објект Состојба : користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото).(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Ви благодариме. Иако тоа се користи.ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Европските земји го користат DHL express.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. Сите производи гаранција 2 месеци. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Ве молиме, напишете EORI број.

Кон својствата

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бренд Име:
SUNON
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
EG50060S1-C010-S99
Тип:
Фан

Производи во категоријата

SANYOМодел : 109 R1212 MH1031електрични Притисок : 12 VАктуелни : 0.48 НаДиригент : четири жицаГолемина : 120*120*38 MM

Најновите Esloth 120*120*25 мм Кул LED Светлото Frameless Шасија Фан Десктоп Компјутер Случај МО Вода за Ладење Ладењ

Gdstime Вентилаторот за Ладење 25x25x10mm 12 V 2 Pin Топката ФанПараметри : Димензии : 25мм x 25мм x 10ммИмајќи Тип : Топка

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат

Карактеристики : Направени од високо температура отпорни силикони.Има акрилик цевка кога топлина свитк

Бренд : Оригинален германски [EBMPAPST] Модел : 3318 / 21u Димензии : 90 × 90 × 32милиметри / 92 X92 X32mm Оценет напон : DC48

24 V DC 2 P Фан Кулер 3010 S 30мм 30x30x10mm Brushless Ладење Радијатор НовиПараметри : · Приклучок : 2pin(2.0)· Кабел lenght : 13 cm·

(3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размен

PC компјутер heatsink cpu ладилник радијатор фан процесори моторни фан на Издувните гасови вентилатор, Вентил

(3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќ

Бренд Нови BFB0705 HA За ASA83 A84 A83 S A84 S X84 X84 L X84 C K84 L X84 H Компјутерска Графика Картичка ВЕНТИЛАТОРОТ за Ладење Ин

24 V DC Brushless Вентилаторот за Ладење 25mm 25x25x10mm 2510s 2 P Мини Ладилник HeatsinkПараметри : Димензии : 25x25x10mmКонектор :

Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искус

Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото) Доколку купите пове

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!BARROW бренд е посветена на создавање на најсоодветен за в

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за ASS400 S400 C F502 F502 C(Оригинал)​1.Верзија : еден

Нови оригинални 4312 / 17 GM DC12 V 3 W 12032 12cm вентилаторот за ладење Модел : 4312 L Големина : 120 * 120 * 32милиметри Напо

Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е мног

Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред д

Добредојдовте да ја Посетите нашата ПродавницаЦЕЛТА НА Висок квалитет, Најдобра цена и Добра Услуга ЗА

Најновите Бела ПРО 120*120*25 мм Кул LED Светлото PWM Шасија Фан Десктоп Компјутер Случај МО Вода за Ладење Ладе

100% Сосема нов и висок квалитетУлтра тивок СРЕДИНАТА на брзина brushless DC фан, тивко ракавлого дизајнDual топк

Радијатор тип : Шасија Ладилници за Ладење : воздушно ладење Предмет : Шасија Имајќи Тип : Долг живот Peilin

Please wait...