0
clear
  • Најновите Магија 3 Вториот Поправи УВ Светлина Пенкало Стакло Лепак Поправка Алатка Со Супер Лепак Напојува Течна Пластика Заварување Соединение
  • -20%
  • -20%
Најновите Магија 3 Вториот Поправи УВ Светлина Пенкало Стакло Лепак Поправка Алатка Со Супер Лепак Напојува Течна Пластика Заварување Соединение

Најновите Магија 3 Вториот Поправи УВ Светлина Пенкало Стакло Лепак Поправка Алатка Со Супер Лепак Напојува Течна Пластика Заварување

DEN 163.20

Достапност
Производот е достапен

Најновите Магија 3 Вториот Поправи УВ Светлина Пенкало Стакло Лепак Поправка Алатка Со Супер Лепак Напојува Течна Пластика Заварување Соединение 3 Вториот Фикс е течна пластика заварување комплет дека поправки, пополнува и печати речиси ништо во 3 секунди или помалку - без неред. 3 Вториот Fix is not a лепак. Тоа е супер-погон на течен пластични УВ заварување соединение. 3 Вториот Fix е многу лесен за употреба - сите што треба да направите е да ги применуваат решение на површината и заварување со УВ светло на уредот и во 3 секунди работа ќе биде фиксна. На заварување соединение на 5 Втората Fix е супер напојува и создава силна врска со своите УВ светлина. Сега можете да го поправи вашиот скршените очила, вино стакло или дете е играчка и се врати радоста во 5 секунди. Совршен за crafters и хобисти за ништо што е на земјата или дури и антенски како мини летало или хеликоптер. Поправи флексибилни канапи мали или големи, така што секогаш ќе остане наплаќа. Поправи го ременчето на кожна чанта. Тоа е лесен, преносни, и лесно може да се вклопи во вашиот џеб, па може да се земе тоа во движење
Купувачот Се Обрне Внимание Ве Молиме :
1. Алатката може да има прашина или изглед мали дефект,тоа не влијае на функцијата.
2. Големина ние мери може да се 1~3мм грешка,ве молиме бидете сигурни дека не им е грижа.
3. Цената Не вклучува данок.
4. Ние секогаш ја прогласи / напише вистинската вредност на Царинската управа.Ако сакате да ја прогласи ниска вредност за да се избегне данок,ве молиме оставете порака кога ќе се направи ред,ви благодарам!

Кон својствата

Тип:
Рака Алатки
Примена:
Компјутерска Алатка За Полнење
Бренд Име:
kaisi
Пакет:
Торба
DIY Материјали:
Електрични
Големина:
13 X 3 X 2cm
Број на Парчиња:
1pcs
Број На Модел На:
3 вториот Поправи УВ Светлина Поправка Алатка
Тип:
Рефил УВ Пен
Тип:
Рачни Алатки,Комбинација
Делокруг на примена:
метал, дрво, керамика, стакло, пластика, накит итн
Примена:
3 Вториот Брз Лек За Течен Лепак Пен
compatiblity:
Училиште За Статистика ,Caulk
Име:
Watchmakers поправка алатка
Број на Парчиња:
Зависи од вашиот избор
Компатибилен:
Caulk
тип 1:
УВ Светлина Поправка
dropship:
Поддршка

Производи во категоријата

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетАвтомобил аудио вратите и прозорците демонтажа алаткиКа

4 Во 1 Spudger Pry Отворање Алатка За i Phone, i Pad и i Pod Samsung Поправка Алатки за Полнење Ferramentas ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД ЦЕЛ

Нашите предности : Ново Дизајн !!! Супер Квалитет !!! Вие ќе бидете задоволни со тоа !!!Ние и ветуваме на : Мн

0.6 Y + Плоча Клуч + 1.3 Филипс + 0.8 Pentalobe Нови Screwdrivers За i Phone 7 Посветен Отворање Алатки за ПолнењеСпецификациј

81во1 Прецизност Шрафцигер Поставите Вајлдер Магнетни Возачот Комплет со 54 Битови Поправка Алатка колек

8pcs / сет за во Автомобил Стерео Поправка Алатки CD Ноктот Шрафцигер Отстранување Алатка Расклопување Pry О

Карактеристики : 1 Бренд Нови Отворање Поправка Алатка Поставени Комплет.2 Мала тежина,удобен за носење.3

Опис : Материјал : Метални+Пластика Боја : Како што е прикажано како слики Соодветни за средување, резба, d

11 во 1 Професионална Мрежа Компјутер Одржување и Поправка Алатка за ПолнењеФункции : Соголување кабел Н

Висок квалитет на дрво алатка, на 90 степен клип за столарија рамка, брзо агол клип

Новиот Оптички влакна изградба комплет HRO 25 оптички влакна фузија машина алаткикомплет оптички кабел и

4pcs / многу Пластичен Клип Тела Телефон LCD Екран за Прицврстување на Менгеме За Iphone, Samsung i Pad Мобилен Телеф

7 PC Професионален Водич Подлога за i Phone 7 7 Плус 6 6s 6plsplМагнетни Завртка Чувар на Табелата Мат Мобилен Теле

Карактеристики : Преку германската VDE и ГШ на квалитет, сертификација, во согласност со IEC60900 : 2004 висок на

PDR АЛАТКИ, PULLER, ТPULLE автомобил поправка алатки, pdr алатки, paintless поправка алатки, ракасо цел да се обезбеди

Please wait...