0
clear
  • Taomengsi Моден Зимски Висок Квалитет на Стп Жената Чизми Солидна Круг Пети Чипка-Up Солидна Имаат Водоотпорен Пета Кратки Чизми
  • -20%
  • -20%
Taomengsi Моден Зимски Висок Квалитет на Стп Жената Чизми Солидна Круг Пети Чипка-Up Солидна Имаат Водоотпорен Пета Кратки Чизми

Taomengsi Моден Зимски Висок Квалитет на Стп Жената Чизми Солидна Круг Пети Чипка-Up Солидна Имаат Водоотпорен Пета Кратки Чизми

DEN 2312.16

Достапност
Производот е достапен

Taomengsi Моден Зимски Висок Квалитет на Стп Жената Чизми Солидна Круг Пети Чипка-Up Солидна Имаат Водоотпорен Пета Кратки Чизми
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Превозот
Ние обезбедуваме DHL/ФЕДЕКС, Кина пост воздух mail, ХОНГКОНГ воздух mail и други превозот начин.
1. Бесплатен Превозот На Кина пост воздух mail тоа ќе треба around15-45 дена,понекогаш, ќе го одложи.
2. DHL/ФЕДЕКС/EMS, тоа ќе треба 5-10 работни денови,купувачот треба да се обрне изразат трошоци, ако вашата цел е итна,pls изберете го.
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна Картичка, T/T, Western Union и на друг начин.
1. Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна на alltransactions. Тоа е осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност во нивните земји.
Политика На Враќање
Ова е во согласност со ALIExpress ПРЕМИЕР Слободни Врати Превозот Политика.
Забелешка : Ако сакате да го вратите или размена на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивното потекло состојба.
Повратни информации
Доколку ви се допаѓа нашата предмети, позитивно ги оцени и 5 ѕвезди се во голема мера appreciatedand ви благодариме за вашата поддршка.
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина, pls се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-мејл или онлајн разговор преку Trade Manager, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Кон својствата

Чевли Големина:
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
No
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Основни
Број На Модел На:
918-2
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Пети Форма:
Круг Пети
Бренд Име:
taomengsi
Платформа Висина:
0-3cm
Горниот Материјал:
PU
Затворање Тип:
Чипка-Up
Вратило Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Шиење
Пета Тип:
Плоштад пета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Plaid, Кашмир
Подигнете материјал:
PU
Боја:
Црвена, Црна, Црвена Плус Сомот, Црна Плус Сомот
Популарната чизми:
кратки чизми
цевка висина:
во цевка
Пета Форма:
Xylary високо-револвер
Дебелина:
Просечната дебелина
Функција:
Отпорност на абење, се зголеми, се задржи топло
Стил:
ретро

Производи во категоријата

Супер Секси Жените Глуждот Чизми Мода Платформа Круг Пети Тенки Потпетици Чизми Висок квалитет на Злат

12914 ПрепорачувамСите чевли се направениза ред,па ние треба 57 работни обработка дена да се направи чевли

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина.ако имате бил

Врвен Квалитет На Рачно Изработени Жените Чевли Вистинска Кожа Жени Обувки Пролет&Есен Гроздобер Чипка

3 ве Молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Pls мерка ногата должина многу се carefull,а потоа изберете големина врз основа на нога должина Било прашање p

1.САД Големината Не ет велика БРИТАНИЈА Големина,се Споредат Пред Цел.1 Ве молиме игнорира големина озна

Вратило Материјал : МикрофиберГорниот Материјал : МикрофиберОбвивка Материјал : Краток КадифенПета Вис

Prova Perfetto Вистинска Кожа Кратки Чизми Жените рачно изработени Ретро Стил Занитвам Мешана Боја Витез Чевл

Di Ji Girls Жените Пумпи Лето Bootie Pointy Пети Cutиспис Fretwork Разговор Глуждот Чизми Пролет Жени Висока Пета Фустан

добредојдовте на нашата продавницаТрговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.Голема цел ние ќе понуди

Добредојдовте на нашата продавница !Мешани Бои Мрежа Кожа Жените Се Отвори Пети Глуждот Чизми Секси Чип

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Можете да го видите вистинското чевли видео на КомпјутерMeotina Зимски Чизми Жените Платформа Оптоварувањ

Добредојдовте на Нашиот магазин, Уживајте во вашата шопингЗадоволството На Клиентите : Ако имате било к

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за

Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитувањепред превозот.3

Vamp материјал : велур Единствена материјал : ПВЦ Функција : одржување на топло Внатрешниот материјал : пам

Оригиналната Намера Нови Стилски Жените Глуждот Чизми Вистинска Кожа Плоштадот Пети Плоштадот Потпети

Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИ

Please wait...