0
clear
  • Династија Железо Серија Pendant Светла Модерна Гроздобер LED Виси Светилка Едноставен Декоративен Ресторан Dinning Соба Кантина Кафе Бар
  • -20%
  • -20%
Династија Железо Серија Pendant Светла Модерна Гроздобер LED Виси Светилка Едноставен Декоративен Ресторан Dinning Соба Кантина Кафе Бар

Династија Железо Серија Pendant Светла Модерна Гроздобер LED Виси Светилка Едноставен Декоративен Ресторан Dinning Соба Кантина

DEN 1872.00

Достапност
Производот е достапен


Династија Железо Серија Pendant Светла Модерна Гроздобер LED Виси Светилка Едноставен Декоративен Ресторан трпезарија Кантина Кафе Бар
Спецификација За Производ :
Бренд Име : Династија Осветлување
Број На Модел : Железо Виси 01
Тип : Виси Светла
Извор На Светлина : E27/ E26 Носителот Без Blub
Напон : 85-265 V
Боја На Каросеријата : Бронзени
Материјал : Железо
Завршувањето На : Сликарство
Производ Големина На Пакување :
Големина : 25 CMX20 CMX20 CM
Тежина : 3 KG
Употреба :
Одговараат за : трпезарија, Дневна Соба, кафуле, Клуб, Ресторан, Бар, Продавници, Итн;
Производ На Профилот :
Повеќе Детали :
Превозот :
Напомена :
Во Однос На Производот :

Кон својствата

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CQC,CCC,RoHS,CE
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број на извори на светлина:
1
Број На Модел На:
Железо Серија
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Господар Спална Соба
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
5-10square метри
Абажур Боја:
Бела
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба

Производи во категоријата

Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Современи Дрвени Pendant

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Модерната LED Pendant Светлина за Кујна трпезарија Кристал Pendant Светилка за Кафе Куќа Спалната соба Суспензи

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на обј

За Превозот : 1.Враќање & Наплата : 1 Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот itwas

Ние само брод да се потврди цел адреси Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона На

Спецификации : [Точка Бр.] : 12074 [Тела Големина] : Дијаметар 40cm / 15.75", Висина 20cm / 7.87" [Кабелот Должина] : 120cm /

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитетот е загарантирана!Да сите мои најми

Модерната геометрија Pendant Светла Lamparas Трпезариска Соба Дневна Соба Светла LED Pendant Светилка за Осветлува

(Освен некои земји и APO / FPO) .Сите производи што се продаваат се со добар квалитет и под испитување пред ти

Земјата droplightМатеријал : Ковано железоБоја : (КАКО што е прикажано)Напон : 90265 VИзвор на светлина : E14 X8 (не в

Добредојдовте на осветлување продавницаНие ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На м

​Вклучувајќи Еден Компјутери светилки,може да се купи повеќе во мојата продавница Модерната LED Pendant Све

Please wait...