0
clear
  • H6 5pcs/многу инк-џет печатач еден начин вентил мастило не-враќање вентил piezo фото печатач Пластични Септумот Отпор проверете вредност 6X4mm
  • -20%
  • -20%
H6 5pcs/многу инк-џет печатач еден начин вентил мастило не-враќање вентил piezo фото печатач Пластични Септумот Отпор проверете вредност 6X4mm

H6 5pcs/многу инк-џет печатач еден начин вентил мастило не-враќање вентил piezo фото печатач Пластични Септумот Отпор проверете

DEN 912.00

Достапност
Производот е достапен


5pcs/многу инк-џет печатач еден начин вентил мастило не-враќање вентил piezo фото печатач Пластични Септумот Отпор проверете вредност
На глава за печатење се бара да биде инсталирана од страна на професионални лица.
Внимание :
1.Пред инсталирање на глава за печатење,мора да се направи печатач исклучување.
кога заврши инсталирањето,може да се наполни автомобилот се движи нежно Со рачка за да го проверите главата инсталирате ок или не.
2.Не контактирајте со мастило кога ќе ја вметнете главата кабел.
И бидете сигурни дека за контакт и со штекерот.Ако не,дека можеби направи главата краток circui.
3.проверете кертриџ е мастило е полна или не,ако кертриџ е мастило ниво е премногу ниско,тоа ќе ја оштети главата.
4.проверете wiper и ограничување е валкано или не.Ако direty,треба да ги промените.
5.Главата може да има воздух во внатрешноста на млазницата, така што не би било нормално за печатење,
тоа само може да биде нормална по глава на воздухот празнење целосно надвор линија.
Внатрешниот воздух треба да се целосно испразнета, пред тоа може да се користи нормално.
Глава За Печатење Се Врати Барања :
Сите наши печатачки глави се highprecision стока и сосема нов, по приемот на стоката,
ве молиме прво потврдете ја печати ја главата модел и спецификациите, на секој проблем, ве молиме контактирајте со нашите продажни
персоналот што е можно поскоро.
Било каков проблем по печатачки глави се инсталира и користи ќе се неповратни.

Кон својствата

Бренд Име:
YILINUOSI
боја:
Бела
Број На Модел На:
5pcs/многу инк-џет печатач еден начин вентил мастило не-враќање вентил piezo фото
Тип:
Други

Производи во категоријата

PROCOLOR Најдобар Квалитет со Силиконска Гума прилагодено зелена материјал,Овој производ може да се примен

3) ПОНЕКОГАШ ПАКЕТ ЌЕ БИДЕ БЛОКИРАН ОД СТРАНА НА ПРИЛАГОДЕНО НА ВАШАТА ЗЕМЈА, ПА ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОГЛАСИ

Модел Бр : Глава За Печатење За CanonТип : Глава за печатењеНов или неRemanufactured ПроизводиБоја : Црна / БојаПот

Опис : Име на производ : Спојки опрема 15 T 15 заби Превоз заклучување опремаСе користи за : HP 3180 4480 4580 4500 4660 46

Vilaxh компатибилен 36 Inch Превоз Заостанува Кабел за Податоци A0 Големина замена За HP Design Jet 1050 C 1055 1050 1055 CM Пло

675 K72181 675 K72180 IBT Трансфер појас За Xerox ДЦЦ 240 250 242 252 260 700 5065 5400 5500 5540 6075 6500 6550 7500 7550 7600 7655 7665 7675 7755 7765 7775Пакувањ

опис на производотВисок Квалитет!Еко растворувач печатач ултра 9000 9100 9200 хуморбоја dx5 dx7 капа врвот на пр

ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина Ве молиме не ја напушти к

95% нови ако производите не се работи кога сте го добиле тоа , може да биде многу причина...

Стандардно е за Брат ФАКС2820Ако ви треба многу цел.Задоволството на клиентите е многу важно за нас...

Помала од 0,3% неисправни стапка,Начин на плаќање : 1 Одличен печатење со резултат цело време, заштеди до 70%

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP 9000.П

Ние го прифаќаме само Алиплати тука Ние ќе брод објектот во рок од 23 дена по уплатата примена Ако ви треб

Висок Квалитет на Тапан Чистење Ножот За Коника Minolta Bizhub Про C5500 C5501 C6500 C6501 C500 ПРИТИСНЕТЕ C6000 C7000 Wiper Сечило

PC03 PF03 Печати ја Главата За Canon IPF500 IPF510 IPF600 IPF605 IPF610 IPF700 IPF710 IPF720 IPF810 IPF815 IPF820 IPF825 глава за печатењеПакет лист

• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помо

Опис : Име на производ : Спојки опрема 15 T 15 заби Превоз заклучување опремаСе користи за : HP 3180 4480 4580 4500 4660 46

• Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни

Патека за хартија Храна Ролери Комплет за Поправка / Џем Поправка Комплет за Laser Jet P1005 P1006 P1007 P1008 P1009 M1213 12

Тип : Duplicator / Копир МастилоБренд : befonМодел : ЈП500Јачина на звук : 1000 MLБоја : ЦрнаСостојба : 100% нови и оригина

Модел Бр : Глава За Печатење За CanonТип : Глава за печатењеНов или неRemanufactured ПроизводиБоја : Црна / БојаПот

ви благодарам многуГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕF055030 F055090 БОЈА глава за печатење Принтер Печати ја Главата за Epson DX2

Опис : Име на производ : Главни Полнење Ролери MC Основно Полнење Ролери ПЦРСе користи за : Kyocera FS1020 FS1024 FS1025

30 компјутери Мали Амортизерите со мал филтер за DX3 DX4 DX5 Печати ја Главата солвентни мастила амортизерит

Контакт Со Нас На : S kype : чен.huaijunWhatsaap & Wechat : +8613825142208 Компатибилност : Designjet 100 110 111 гласачко место плус сери

Attentio nВе Молиме Порака Што е вашиот печатач модел ? Стандардната превозот на производот модел е за HP p1005.П

Доколку стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или разм

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

опис на производот2 парчиња / многу инкџет печатач, резервни делови Алуминиум чистење вентил два начини

• Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде на

Please wait...