0
clear
  • Единствени Се Претерува Жените Се Отвори Алки Природни Сина Drusy Кристално Обложени Злато Позлата Нараквици Мода Накит
  • -20%
  • -20%
Единствени Се Претерува Жените Се Отвори Алки Природни Сина Drusy Кристално Обложени Злато Позлата Нараквици Мода Накит

Единствени Се Претерува Жените Се Отвори Алки Природни Сина Drusy Кристално Обложени Злато Позлата Нараквици Мода Накит

DEN 692.64
DEN 644.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Моден Отвори Алки
Големина
Отвори Големина
Materiasl
Бакар , Природен Камен
Количина
1pc по многу

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Бренд Име:
AINICIN НАКИТ
Обликотшема:
Ѕвезда
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар

Производи во категоријата

Опис : Точка Име : Нараквица Мажите Хривнија Должина : 160mm185mm,манжетната Хривнија Материјал : 100% Титаниум

CWWZircons Мода Познатиот Бренд за Накит Прилагодлива Големина Прекрасни Suqare ААА Кубни Циркони Ткаенината А

САД$ 10.99 / парчеСАД$ 8.79 / парчеСАД$ 6.99 / парчеСАД$ 4.79 / парче парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / парчеСАД$ 8.99 / пар

Жените АлкиMNWT 2018 Мажите Црна Wristband СТП Кожа Мода Панк Гума Нерѓосувачки Челик Човек Хривнија Додатоци Н

торбаПревозот И Поштенскипревозот во светотПоштенски : $10.00 со авион Mail ( 1525 бизнис дена )$20.00 од страна на

Опис : Точка Име : Нараквица Мажите Хривнија Должина : 170mm200mm , Нараквица Материјал : 100% Титаниум Челик,со В

361 L Нерѓосувачки Челик топката Круг Отворање АлкиГолемина : 5.5 cm*6.5 смМатеријал : 361 L Нерѓосувачки ЧеликБ

Големина : 60mmМатеријал : Премиум 316 L не ' Рѓосувачки ЧеликТежина : 30gВклучува : Нараквица+ Парфем Locket+12 Сло

Стил : РетроМатеријал : Металшарм големина : 25mmХривнија големина : прилагодливБоја : како што е прикажано

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,

САД$ 29.78 $29.78 / парчеСАД$ 48.94 $54.38 / парчеСАД$ 34.78 $34.78 / парчеСАД$ 39.52 $48.79 / парчеСАД$ 28.96 $28.96 / парчеСАД$ 48.76 $52.78

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на држав

Welcom на Мојата ПродавницаИме : 14mm прошируваат Природни Зелени Калцедон Алки Круг Камен Алки Brcelets Подарок

Повеќе ИнформацииБесплатен Превозот за секој производи ~ Добредојдовте вашата нарачка~Ако сакате да на

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ 1 BUC МАТЕРИЈАЛ алуминиум + Бакарна змија синџир Страна : 20cm Ти

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Please wait...