0
clear
  • бесплатен превозот СТП gt2 појас gt2 времето појас 15mm ширина 10m пакет за 3d печатач
  • -20%
  • -20%
бесплатен превозот СТП gt2 појас gt2 времето појас 15mm ширина 10m пакет за 3d печатач

бесплатен превозот СТП gt2 појас gt2 времето појас 15mm ширина 10m пакет за 3d печатач

DEN 1560.00

Достапност
Производот е достапен


СТП gt2 појас заб тип цртање :
СТП gt2 појас е составен од термопластични полиуретан. Тоа може да се користи од страна на многу се шири област,како што се Rep Rap итн. има силна анти-носат. Разни на засилување на кабелот се обезбеди водење на способноста на возење. Таа има мали производство на толеранција. Полиуретански отворен крај тајмингот појас има сигурен пренос и парична казна големина стабилност.
СТП gt2 појас производ слика :
Воведувањето на СТП GT2 појас
Забот Тип : gt2
Должина : 10m
Ширина : 15mm
Материјал : СТП со челик јадрото
Облик : отворена појас
теренот : 2mm
количина : 10 метри
Пакување :
15 GT2 СТП отвори времето појас 10meters
Друг Вид на мерењето појас производи :
Ако имате било каков проблем во врска со СТП gt2 појас , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Контакт : Jilllynn Чи Нашите trademanager број, cn1000263857 или botoufortune
Начин на плаќање :
или Банкарски трансфер
Ако се уште имаат некоја истрага за плаќање , pls. се чувствуваат слободни да контакт.
Воведувањето на нашите производи :
1.Ние снабдување на мерењето макара следните серија : XL,L,H,Т,HTD,ВО
2.ние, исто така може да произведе pulleys дури и големината не се во форма
3.OEM/ODM : понудени
3.Оваа макара е дизајниран да го нашиот Нов Зеланд Клиентите.
Предност :
1.ние сме, исто така, експерт во производство на времето брзини, ние можеме да снабдување на производи според цртежи, сите видови на времето макара,ние може да машински.
2.Ние може да обезбеди висок квалитет на производи за вас .
3 .Ние компанија има силен капацитет на производство, па ако имате било какви треба, ве молиме да ни каже.
4.Ние се направи бизнис со Данска клиенти за многу години. Така можете да ни веруваат .Даде секоја друга шанса да ги постигнеме нашите win-win.
Answer : ___________________________ NOTE :
Како делови производителот, Ние сме сигурни дека ви обезбеди не само високо квалитетни производи ,
но, исто така, разумна цена и добра услуга.
ДОБРА ВЕСТ :
НИЕ ЌЕ ИСПРАТИ ЗАВРТКИ ЗА ДА СЕ ВКЛОПИ СО PULLEYS ЦЕЛ
Ви посакувам среќен шопинг!
Botou Среќа Тијанџин Гранка

Кон својствата

Ширина:
15mm
Должина:
10M
Тип:
времето појас
Материјал:
PU
Број На Модел На:
GT2
Standard or Nonstandard:
Стандард
Ширина:
15mm
боја:
Бела
Тип:
ОТВОРЕТЕ
Должина:
10m
Модел На Numbe:
gt2 појас
Материјал:
СТП со челик јадрото
Теренот:
2mm
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

LUPULLEY V Појас Тип Б Затворена Јамка Гума Вози Појас B1600 / 1650 / 1700 / 1750 / 1800 / 1850 / 1900 / 1950 / 2000 / 2050 за Машини за Шие

HTD2673 M Заби 89 Ширина 20mm Должина 267mmТип на Теренот(mm) висина на заботпојас дебелина (mm) HTD3 M 3 1.17 2.4 HTD5 M 5 2.06 3.8 HT

00 Детали 20 МИЛИОНИ 20 8.00 Детали 14 M 14 6.81 Детали S5 M 5 1.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и куп

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Повратни информации : За вашето за

Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа.Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на д

Флексибилни VПојас РебрестиТип : PHТеренот : 1.6 mmПојас ширина : 1.6 mm*5Висина : 2,5 mm, Заб Висина : 0.7 mm5 PH203ПРЕВОЗ

Флексибилни VПојас РебрестиТип : PHТеренот : 1.6 mmПојас ширина : 1.6 mm*5Висина : 2,5 mm, Заб Висина : 0.7 mm5 PH202 Едно л

5 PCS трговија на Големо Гума Појас HTD3 M2259 / 75 Забот на Времето Ремени Ширина : 9mm Обемот : 225.00 mm многупарчиња

SUMRAY Времето Појас HTD 3 M1188 / 1200 / 1245 / 1263 / 1290 / 1335 / 1344 / 1374 / 1422 / 1500 / 1530mm Теренот Должина Опрема Појас За 3 M Време

2 парчиња / Многу 174 XL Времето Појас Синхрони Појас 5.08 mm Теренот 130140mm Ширина за XL Макараимаме 60 XL да 1020 XL вр

Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите ил

HTD3543 M Заби 118 Ширина 10мм Должина 354mmТип на Теренот(mm) висина на заботпојас дебелина (mm) HTD3 M 3 1.17 2.4 HTD5 M 5 2.06 3.8

5 парчиња / пакет 486HTD3 M6mm Времето појас должина 486mm ширина 6mm теренот 3мм Гума, Neoprene HTD 3 M СПИ S3 M одговара мак

Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите ил

На времето појас е нелизгање механички диск појас и терминот може да се однесува на или : Заби појас, фле

Тип : PH Флексибилни V РебрестиТеренот : 1.6 mmТеренот број : 5Појас ширина : 9mmВисина : 2,5 mm, Заб Висина : 0.7 mmДол

LUPULLEY Црна Гума V Појас Тип B2600 / 2650 / 2700 / 2750 / 2800 / 2850 / 2900 / 2950 / 3000 / 3050 Пренос Појас за Земјоделски МашиниИме Н

Слики од gt2 Отвори Времето Појас 6mm ширина 100 должина : Воведувањето на времето ПојасВремето појасиЗабот

GT2 Појас, Затворенијамка, 110mm должина, 55 заби, 9mm ширинаЗабот Профил : GT2 или 2 GT Круг ПрофилМатеријал : Neoprene

GT2 Појас, Затворенијамка, 410mm должина, 205 заби, 9mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Пр

LUPULLEY S8 M Времето Појас Црна Круг Гума Појас Ширина 25 / 30мм S8 M1640 / 1648 / 1680 / 1688 / 1728 / 1760 / 1776 / 1792 / 1800 / 1880 / 1904Име н

225HTD3 M17mm Времето Ремени теренот 3.00 мм или 0.118 инчен, lenth 225mm ширина 17mm заби 75 ЗатворениЈамка Појас Количина

Тип : PHТеренот : 1.6 mmТеренот број : 5 Појасширина : 9mmВисина : 2,5 mmRib Висина : 0.7 mmДолжина : 5 PH317 317mmПРЕВОЗОТПрои

LUPULLEY VПојас Тип На Машина Пренос појас A1000 / 1100 / 1150 / 1200 / 1250 / 1300 / 1400 / 1450 / 1500 / 1550 Црна гума вози појасиИме На

Поли V Ребрести Појас 5 PH228Тип : PHТеренот : 1.6 mmТеренот број : 5Појас ширина : 9mmВисина : 2,5 mm, Заб Висина : 0.7 mmД

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .36 Детали

На времето појас е нелизгање механички диск појас и терминот може да се однесува на или : Заби појас, фле

Please wait...