0
clear
  • CARLYWET 20mm Сребро Црна Средината Злато Солидна Криви Крајот Завртка Линкови Нерѓосувачки Челик Замена на Зглоб Види Бенд Хривнија Рака
  • -20%
  • -20%
CARLYWET 20mm Сребро Црна Средината Злато Солидна Криви Крајот Завртка Линкови Нерѓосувачки Челик Замена на Зглоб Види Бенд Хривнија Рака

CARLYWET 20mm Сребро Црна Средината Злато Солидна Криви Крајот Завртка Линкови Нерѓосувачки Челик Замена на Зглоб Види Бенд Хривнија

DEN 1416.00
DEN 779.00

Достапност
Производот е достапен

Превозот начин и плаќање на Хонгконг,Тајван и Macao. Ако сакате да ги споделите со нас брод вашиот производ преку експрес,како што курирската служба DHL. Потоа ќе рефундирање на трошоците на најниски цени точка директно до вашиот paypal. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. (2) За одложувањето : кина одмор и превозот на шпицот на сезоната ќе влијае на времето за испорака. Откако сте го примиле пакетот ве молиме потврдете го со 5 ѕвезди на позитивен фидбек. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние можеме да брод на нашите производи на Хонгконг,Тајван и Macao преку SF-експрес. Нашата цел е задоволството на клиентите!
.
Активност Правило :
Сите производи во главната слика се КУПИ 2 ДОБИЈАТ 1 БЕСПЛАТНО!
Прво можете да одберете 3pcs од овие производи и место нив во ЕДНА цел, ние тогаш ќе ги вложи за да сте во ЕДЕН пакет.Ви благодариме за вашиот разбере. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Бидејќи скапи поштарина,ве молиме додадете некои поштарина. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.9=слободни следење број на испорака
(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.Ве молиме трпеливо чекање.Како меѓународен превозот не е во наша контрола,ви благодариме за вашиот вид да се разбере.Ако вашиот царински е многу stirct,таму можеби ќе има некои задоцнување. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Опис на Бендот ширина : 20mm (Криви крајот) Бенд Должина : Должина за 180mm(тока затворени),може да се отстрани 7 линкови (околу 6 mm по линк) Бенд Тежина : околу 65g Имајте на ум : НЕМА ЛОГО,ако ви треба да ги прилагодите на логото,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас,ви благодариме! Бендот Материјал : 316 L не солидна од не ' рѓосувачки челик Боја : Сребрена/Gold/Средниот злато/Средниот Розово Злато/Сите се Зголеми Злато/Црна Мал Подарок : две пролет барови и мала алатка за Поддршка на големо и Пад на превозот Превозот Совети :
Цел износот е над $9. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Ви благодариме за купувањето и ве молиме запомнете да ги следите нашата продавница за редовните попусти и промоции. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ви благодариме за вашиот вид да се разбере.
На почетокот ќе ви биде наплатено за сите 3 елементи, сепак треба да се следат следниве постапки за наплата на најниската чини точка :
1.

Кон својствата

Бендот Боја:
Сребро, Сите Злато, Средината злато, Сите се Зголеми Злато, Средината Розово Злато, Сите Црна
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Распоредување Затворач
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
CARLYWET
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
SR3
Бендот Должина:
190mm(тока затворена)
боја:
Сребрена/Gold/Средниот злато/Средниот Розово Злато/Сите се Зголеми Злато/Црна
види повлечи:
20mm
Вкупната Тежина:
за 64g

Производи во категоријата

4513 парче парче парче парче парче парче парче парче HENGRC Нерѓосувачки Челик Види Тока 18 20 22 24mm Мажите Watchband

14mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд со Пеперутка Тока за Maurice Lacroix на Жените 4 Бои : Црна, Розово Злато, Сребро

торба торбаСиликонски Замена Види Бенд За Garmin Vivoactive 3 Vivomove Vivomove ЧАСПакетот вклучува : 1 сет x Види Бенд (Бе

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Затворач Тип : Кука Тока Бенд Ширина(

Материјал : челик Големина : 20 MM 22 MM Дебелина : 3.8 мм Должина : 125 MM + 75 MM Боја : Сребрена / Brack Подарок : Инстал

започнетекрајот1.бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 0.210мм грешка 2.Производ вистински

1.Ние сме професионални производител на watch ремени, одличен квалитет и прифатлива цена, ве молиме избере

Добредојдовте на Laopijiang watchband Продавница!!!Ве молиме изберете "Боја & Ширина"Логото на Брендот ,и оставете

Опис : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Цврсти Нерѓосувачки ЧеликТока Тип : Push Копчето Скриени

започнетекрајот1.бидејќи тоа е прирачник за мерење, големината ќе биде 0.210мм грешка 2.Производ вистински

16mm 18mm 20mm 22mm Брзо Ослободување од не 'Рѓосувачки Челик Watchband со Пеперутка Тока за Maurice Lacroix со Право се Види

Објектот Специфики : Бенд Материјал : Мрежа Од Не ' Рѓосувачки Челик Затворач Тип : Кука Тока Бенд Ширина(

Добредојдовте во мојата продавницаМодел : за Maurice Lacroix со Право се Види на Лицето (Pontos / Ремекдело / Друг

Ставка описШирина : 20mm(види повлечи) x 18mm(тока крај)22mm(види повлечи)x 20mm(тока крај)Тока Материјал : Цврсти Н

Почитувани, добредојдовте на нашата продавница, ние им служи на секој клиент во светот, со искрена и доб

Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да зам

4962 5Ставка описБренд : HENGRCБендот ширина : 22mmБендот боја : ЦрнаТока боја : Црна / СребренаБендот должина :

Брзо Ослободување Керамички Watch Band + Алатка за Фосилни П Основач / Талкаат / Crewmaster / Грантови / Маршал 2

20 / 22mm Вистинска Кожа бенд пеперутка затворач рака за Samsung Опрема S3 S4 Спорт S2 Класичен Граница huawei види 2 wa

Состојба : нова немаат етикета Појас материјал тип : Гумени Бендот должина : 210 mm Боја : Црна, Морнарско си

Please wait...