0
clear
  • 5pcs Нерѓосувачки Челик Уметност Ножеви Автомобил Стил на Карбонски Влакна Винил Филм Налепница Заврши Безбедност Snitty Машина за Канцелариски Канцеларија 5E02
  • -20%
  • -20%
5pcs Нерѓосувачки Челик Уметност Ножеви Автомобил Стил на Карбонски Влакна Винил Филм Налепница Заврши Безбедност Snitty Машина за Канцелариски Канцеларија 5E02

5pcs Нерѓосувачки Челик Уметност Ножеви Автомобил Стил на Карбонски Влакна Винил Филм Налепница Заврши Безбедност Snitty Машина

DEN 465.12
DEN 368.00

Достапност
Производот е достапен


Модел : 5 E02
Пакување, вклучувајќи : 5pcs
Н. Ж : 75g/многу
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : 13*1cm
Боја : сребрена
Карактеристики : Остар, Преносни, 30 Степен на Ножот, Професионални, Трајни, Фабрика Штекер, на Големо, итн
Примена : Фабрика Пакет Настроената, Ученици, Канцеларија за Сечење Алатки, Автомобил Заврши Винил Филм Налепница Безбедност Уметност Нож

Кон својствата

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Објектот Тежина:
75g
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Волумен:
5 во 1
Специјални Функции:
Заврши Машина Backpaper Slitter Со 30 Степен Совет Нерѓосувачки Челик Сечилото
Бренд Име:
CNGZSY
Модел:
5E02
пакување вклучувајќи:
5pcs
Н W:
75g/set
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
13*1cm
боја:
Сребро.
Карактеристики:
пренослив,професионални,трајни,на големо,фабриката штекер,универзална
Примена:
snap исклучување уметност нож за винил нијансирање училиште канцелариски канцеларија фабрика
Уметноста Нож Прозорец Боја Чистење Scraper:
Карбонски Влакна Сечење Апликација сечилото рециклирање Нож
30 степен нерѓосувачки челик уметност нож:
Snitty Безбедност Винил Машина Автомобил тело Заврши Алатка за Сечење

Производи во категоријата

Модел : K51Н Ж : 139gПакување, вклучувајќи : 1pc уметност нож20pcs ножеви1pc blue пластика squeegee1pc винил машина за без

Модел : K59Пакување, вклучувајќи : 4pcs магнет носители2 парчиња жолта остри squeegee2 парчиња винил безбедно ма

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Сите вратени предмети МО

Модел : 4 A12Пакување, вклучувајќи : 4pcs / многуН Ж : 172g / многуГолемина : 4.26.5 смМатеријал : пластични, магнет, г

Модел : 2 E02+E03Пакување, вклучувајќи : 2 парчиња уметност ножеви+ 10pcs ножевиМатеријал : нерѓосувачки челикН

Модел : 2 A10Пакување : 2 парчиња / многуИме на производ : велур работ магнет носители за автомобил завиткув

Модел : K54Н Ж : 366gПакување, вклучувајќи : 4pcs магнет носители4pcs blue пластика squeegee4pcs винил машинаМатеријал :

Модел : K53Н Ж : 141gПакување, вклучувајќи : 1pc blue пластика се почувствувале на работ squeegee10pcs 104.8 cm чувствував1p

Модел : K23Пакување inluding : 1 парче сино се почувствувале на работ мека squeegee1 парче мини жолт триаголник squeege

Модел : 2 A09Пакување, вклучувајќи : 2 парчињаМатеријал : пластични, магнетН Ж : 64g / setГолемина : 9.87cmИме на про

Модел : 4 A12Име на производ : магнет носители за автомобил завиткување алаткиколичина : 4pcs / многубоја : цр

Please wait...