0
clear
  • 10pcs 2.6 g 8.5 см, Мека Намамат Јапонија Shad Црв Swimbaits Убодни Главата Летаат Риболов Силиконската Гума Риба Pesca Вештачки Риболов Намамат
  • -20%
  • -20%
10pcs 2.6 g 8.5 см, Мека Намамат Јапонија Shad Црв Swimbaits Убодни Главата Летаат Риболов Силиконската Гума Риба Pesca Вештачки Риболов Намамат

10pcs 2.6 g 8.5 см, Мека Намамат Јапонија Shad Црв Swimbaits Убодни Главата Летаат Риболов Силиконската Гума Риба Pesca Вештачки

DEN 160.80
DEN 114.00

Достапност
Производот е достапен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Бренд : Proleurre Боја : 10 Боја мешани Тежина : 2.6 g/парче Должина : 8.5 cm/парче Пакување : 1 торба(10pcs) мека риболов намамат
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Кон својствата

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Proleurre
Број На Модел На:
Про-212
Мамка Тип:
Убодни Мамки
боја:
10 бои
Тежина:
2.6 g/pcs
Должина:
8.5cm
Пакување:
10pcs/пакет

Производи во категоријата

Stream Риболов Намамат Молив Мини ЦикЦак Куче3.2 g / 4.5 cmЗАБЕЛЕШКА : Овој Производ не висок квалитет на произв

Опис на производот број на Модел : LB032 Должина : 10cm Тежина : 40g Материјал : Метал Боја : 5 бои како Квалитет н

големина на : 7.6 cm / 16gБоја ќе се испрати по случаен избор.Секој намамат има Висока Внатрешна Штракаат(squeake

Smart Crankbait Риболов Намамат Лебди Тешко Мамка за Нуркање Длабочина од 1,5 m VMC Кука Isca Вештачки Swimbait Wobbler За Ри

MNFT 10 PCS 6# Летаат Риболов Инсекти Мамка Портокал Јајце Цицање Leech Wooly Streamer Летаат Artificia Нимфата Црна Боја Mar

Опис на производот број на Модел : VI020 Големина : 5.5 cm 9.1 g Материјал : Метал Боја : 6 Бои како Квалитет на сли

големина на : 8.5 cm.12.7 gДлабоко : 23mБоја ќе се испрати по случаен избор.Секој намамат има Висока Внатрешна Ш

10pcs Bugsy 2.8" Риболов Мека МамкиРиболов намамат должина : 2.8"Риболов намамат тежина : 2.5 g / парчеРиболов намам

5 cm Пластични Риба 13 Сегменти Swimbait AL15 BM Тешко Вештачки Мамки ги Собереш VMC Куки Голема Мами Wobblers Риболов С

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Непрепорачана Пошта,Ветување 70 де

Можеби како овие : Нашите Природни Златна Боја Pheasant Сртот Пердув Летаат Врзување МатеријалиИзбрани по п

Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу Ве молиме бидет

Bimoo 36pcs / кутија Пастрмка Летаат Риболов Месинг Мушка Главата Принцезата Нимфата Бакар Џон со Џеб Големи

Големина : 11cm / 15gПакет се вклучени 5 PCS.Боја ќе се испрати по случаен избор.ако сте со мали цел, ние ќе го ис

Please wait...