0
clear
  • Бесплатен превозот 20PCS DDA001AG DDA001 DDA001A СОП-15 IC Најдобар квалитет
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 20PCS DDA001AG DDA001 DDA001A СОП-15 IC Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 20PCS DDA001AG DDA001 DDA001A СОП-15 IC Најдобар квалитет

DEN 377.76
DEN 310.00

Достапност
Производот е достапен

- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd
Гаранција
1. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.- Увозни давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.
Повратни информации
1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Благодарам многу за вашето време.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата.
Испорака
1.- 90days' гаранција.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.

Кон својствата

Број На Модел На:
DDA001AG
Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
DDA001AG
Напон:
DDA001AG
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YOINNOVATI
Температурата На Работа:
DDA001AG
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
СОП-15

Производи во категоријата

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Една

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Entrega : por padr о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n o recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дарlhe став estender

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купувате број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Опис На ПроизводотСликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акци

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компани

Сликата само обезбедува референца.Тоа не може да биде точно еден, како во нашите акции, бидејќи на МНОГУ

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние

2а зголеми одбор DCDC зголеми модул Широк напон текст 2 / 24 V L 5 / 9 / 12 / 28 V прилагодливи 2577Прилагодете насок

Купи Повеќе Делови Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.Мојот Пријател, Ако Тр

Please wait...