0
clear
  • 30PCS/Многу За Леново P70 Приклучете го Конекторот на Полначот на Одборот Полнење преку USB Порт Flex Кабел
  • -20%
  • -20%
30PCS/Многу За Леново P70 Приклучете го Конекторот на Полначот на Одборот Полнење преку USB Порт Flex Кабел

30PCS/Многу За Леново P70 Приклучете го Конекторот на Полначот на Одборот Полнење преку USB Порт Flex Кабел

DEN 1670.40
DEN 1587.00

Достапност
Производот е достапен


30 PCS/Многу За Леново P70 Приклучете го Конекторот на Полначот на Одборот Полнење преку USB Порт Flex Кабел
Потсетување :
1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Кон својствата

дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
Број На Модел На:
За Леново P70 Одбор Конектор За Полнење Flex Кабел
Компатибилен Бренд:
за lenovo
квалитет:
Нов Висок Квалитет
Is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Хонгконг пост или кина пост : 730days.ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет2.За да се о

За да се обезбеди да добиваат по минимален данок, пратката ќе ви биде испратен како ПОДАРОК, купувачот с

ако имате anyquestion ,ве молиме контактирајте со нас на почетокот.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурент

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека н

Нова За Nokia Lumia 830 Микрофон PCB Одбор Flex Кабел Лента Замена на Делови1) Контрола на квалитет : Секој делови т

Зачувам()ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА Откако примивмепроизводот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа...

Оригиналната За Леново S850 Моќ На Исклучување На Јачината На Копчето Нагоре Надолу Flex Кабел Лента Замена

Повратни информации1 Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик...

Користи Замена на Делови Приемник Звучник За DOOGEE Х5 Про Телефон Бесплатен Превозот+Следење на Број

Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално тр

100% Сосема Нов СлучајНаправени Од Топ Квалитетни МатеријалиСовршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен Те

Потпирањето ќе се одржи на такви информации е затоа строго на ваш сопствен ризик Но, ние ќе рефундирање

1pcs Оригинални тестирани Големата Задна камера Назад & малите пред се Соочуваат со Камера Flex Кабел Модул

100% Оригинални За Sony Xperia Z1 Компактен Мини D5503 Полнење преку USB Порт Прашина Plug Маска + Micro SD Port + SIM Картичка

10 Pcs / Многу Прекинувач Копчето Пролет Парче Моќ Спиење Копче За IPhone 5 5 G 5 S 5 CПотсетување : 1 Информации за

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7days од денот на приемот за размена на нова (Купув

Оригиналниот Користи Вибрации Мото За Bluboo Маја Max MTK6750 6.0" FHD 1280*720 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСи

MI3 4 5 7 9 1018 20 Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно п

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

, Ltd и нејзините производи се во никој случај не се поврзани со брендирани производи за i Phone,за i Pad, за Samsung

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

Please wait...