0
clear
  • 5pcs Природни Abalone Школка 8~14mm Монета Форма Монистра Мода Накит Одлуки Наоди
  • -20%
  • -20%
5pcs Природни Abalone Школка 8~14mm Монета Форма Монистра Мода Накит Одлуки Наоди

5pcs Природни Abalone Школка 8~14mm Монета Форма Монистра Мода Накит Одлуки Наоди

DEN 1380.00
DEN 1284.00

Достапност
Производот е достапен


Опис
Монета Монистра
Големина
8~14mm
Материјали
Abalone Школка
Количина
5 Насоки по многу
-40.26 /lo

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Објектот Тежина:
120
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
Ainicin
боја:
виножито
Материјали:
Abalone Школка
Обликот:
монета
Големина:
8~14mm

Производи во категоријата

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина...

Teeny Заби 30 КОМПЈУТЕРИ 17 MM Силикони Хексагонални Монистра, BPA Free 100% Храна Одделение Силиконски Хексагонал

Чешка Семе МонистаМатеријал : стаклоГолемина : 2 / 3 / 4mmПлаќање и ИспоракаИспорака : Бесплатна испорака Ки

Атрибут : Додатоци (не вклучувајќи ѓердани) Боја : Y ellowМатеријал : Природни КоскаГолемина : 20mm X 22mm (Прибли

SHEAUTY Монистра Смола Европската Шарм Мушка Круг Случаен Сребрен Тон Дупка Бонбони Бои Пластични Евтини 10

Име : Пресврт лента овална антички дизајн монистраМатеријал : Акрилик / ПластикаГолемина : 10x25mmТежина : О

Почитувани купувачи ! Шармот има само печат S925, ви благодариме1 Овие производи се направени од вистинска

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Цинк Легура *Големина : 4mm дупка е 1mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Б

Тоа само ќе ве однесе 1 минута Дали ви се брод на меѓународно ниво? Да, ние брод на светотПОВРАТНИ информа

ние се обидуваме се потрудиме да додадете нови лежишта 45 пати секоја недела да се направи мојата продав

предмет : фенси кристал камен облик : navette коњ око големина : 7x15mm боја : кристално јасна употреба : diy крист

Please wait...