0
clear
  • Оригинални RA30Y20S B101 B501 B102 B202 B502 B103 B203 RA30Y 2W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer Тенџере x 10PCS
  • -20%
  • -20%
Оригинални RA30Y20S B101 B501 B102 B202 B502 B103 B203 RA30Y 2W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer Тенџере x 10PCS

Оригинални RA30Y20S B101 B501 B102 B202 B502 B103 B203 RA30Y 2W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer Тенџере x 10PCS

DEN 3675.36
DEN 3492.00

Достапност
Производот е достапен

100% Оригинални RA30 Y20 S B101 B501 B102 B202 B502 B103 B203 RA30 Y 2 W Еден Ротари Јаглерод Филм Potentiometer Тенџере x 10 PCS

Кон својствата

Отпорот:
10K Ohm, 2К Ohm, 5K Ohm, 20K Ohm, 500 Ohm, 100 Ohm, 1K Ohm
Бренд Име:
K
Состојба:
Нови
Технологија:
Јаглерод Филм

Производи во категоријата

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

•Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да

JAE оригинални автентични увезени Јапонски жолтозелена светлина, LED копчето за префрлување , на лице мест

Променлива Отпорник RM065 Хоризонтална RM063 Вертикална 3296 W 3362 Pбесплатен превозот ! Забелешка : новиот след

3296 W Potentiometers КОМПЛЕТ(3296 W 500ohm 1k 2к 5k 10k 20k 50к 100k 200k 500k)(3296 W 50 100 200 500 ohm 1k 2 5 к к 10 K 20 K 50К 100 K 200 K 500 K 1 M 2 M ohm)Ако ви тр

Да се Вреднува clientsТука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани Ве молиме clicke нив да с

10pcs Стерео / Pa / Запечатување Potentiometer 10 K B10 K 15mm Двојна Двојно Potentiometer За Аудио Засилувач Моќ

Функција : 1.Број на модел : WXD3132 W 2.Амбиентална температура : 55 ~ +100 целзиусови степени 3.Атмосферски прити

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контакт

Посебни оригинални автентични увезени Јапонски АЛПИТЕ примерок кутија Прекинувач Рокер Префрлате

RVS28 1 K 2К 4.7 К 5 K 10 K 20 K 47 K 50К 100 K 200 K 470 K 1 M 2 W Јаглерод Филм Печат Дуплекс Potentiometer Тенџере го замени WTH118 x 50 PCS

HPKG ПРОДАВНИЦА ЌЕ ОБЕЗБЕДИ НАЈДОБРА УСЛУГА ЗА ВАС*10pcs 5 K ohm 6mm Сплит Knurled Вратило Една Линеарна Ротари Potentiom

Посебни оригинални автентични увезени Јапонски АЛПИТЕ примерок кутија енкодер Бенд Прекинувачи Ротац

Електронски дистрибутер специјализираат во продажбата на различни увезени електронски компоненти, ка

Електронски дистрибутер специјализираат во продажбата на различни увезени електронски компоненти, ка

Опис : Влезен напон : 12 VКоличина : 1pcГолемина : 68mm X21mm X18mmБоја : како се покаже сликаМодул врз основа на : NE555

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат

TS521 3 N 530 OIH482 048 СТР 8 L65 V Јапонија TAMAGAWA Серво мотор енкодер комплетна заменаизлез ABZ и UVW Шест 14 Лента сигна

************************************************** ************************************************** ************ Сите стоки се покажува вистински акции, п

Please wait...