0
clear
  • Smart Загрева Тоалет Седиште Далечински Управувач Интелигентни женски Тоалет и Мијалник Седиште WC Sitz Вода Плакарот Автоматско Тоалет Капак Маска
  • -20%
  • -20%
Smart Загрева Тоалет Седиште Далечински Управувач Интелигентни женски Тоалет и Мијалник Седиште WC Sitz Вода Плакарот Автоматско Тоалет Капак Маска

Smart Загрева Тоалет Седиште Далечински Управувач Интелигентни женски Тоалет и Мијалник Седиште WC Sitz Вода Плакарот Автоматско

DEN 10730.40

Достапност
Производот е достапен

Smart Загрева Тоалет Седиште Мијалник Тоалет Седиште Зглоб WC Sitz Интелигентни Housse Вода Плакарот Автоматско Тоалет Капак Маска За Бремени
совети : тоа доаѓа со далечински управувач,не панел контрола.
големина 51cm*39cm*14cm
забелешка AC110 или AC220 V ви треба!
answer : ___________________________ note : Видео за повикување само,мени малку diffrerent,прикажани како слики удар. Ние обезбедуваме Упатство на англиски,руски,Франција,шпански

Кон својствата

Течни Медицина:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
АМВ
Додатоци:
Цевка Адаптација Парче
Електронски Тип Индукција:
AC Тип
Испирање Метод:
Гравитацијата Испирање
Писоар Тип:
Стои Urinals
Функција:
сензор писоар
Број На Модел На:
мијалник тоалет седиште
Spud Локација:
Назад Spud
Материјал:
ABS
мијалник тоалет седиште:
тоалет седиште
тоалет седиште загрева:
wc bril toiletbril се сретна deksel
wc sitz:
Тоалетни Седишта
интелигентни тоалет:
housse вода плакарот
Зглоб:
тоалет капак маска
загреан тоалет седиште:
Тоалет Седиште Зглоб
asientos wc:
тоалет автоматски
тоалет автоматски:
wc watersproeier
греење на седишта контролер:
smart тоалет покрие
wc тоалет:
седиштето мијалник

Производи во категоријата

ако ви се допаѓа како слика удар, ве молимеSmart Загрева Тоалет Седиште Мијалник Тоалет Седиште Зглоб WC Sitz

Please wait...