0
clear
  • ПОДПОРА CNC легура хидраулични сопирачки верзија предна оска куќишта тркала центар превозникот вклучуваат полнила за LOSI DBXL 1/5 рк автомобил гас
  • -20%
  • -20%
ПОДПОРА CNC легура хидраулични сопирачки верзија предна оска куќишта тркала центар превозникот вклучуваат полнила за LOSI DBXL 1/5 рк автомобил гас

ПОДПОРА CNC легура хидраулични сопирачки верзија предна оска куќишта тркала центар превозникот вклучуваат полнила за LOSI DBXL

DEN 3792.00

Достапност
Производот е достапен

ПОДПОРА Хидраулични Сопирачки, предни Тркала Куќишта ЗА LOSI DBXL Ова е штетен дизајн, со цел да се обиде да биде во можност да се инсталира 4 хидраулични сопирачки систем за кој ние се ре-се развива оваа нова управување на задните седишта, зголемување на хидраулични сопирачки монтажа дупки, можете да ги инсталирате BAJA пазарот диск сопирачки Уред, и во исто време ние дојде стандард со диск првенство и издолжени хаубата, 5 mm гуми одредување на пин, дополнителни лого и ПОМ се подигне во исто време како стожерот pin и домување, оваа единица е вреди да се има Управувачкиот првенство лежишта се сите големи димензии верзии Ова ќе бидат на продажба, црвена и сребрена следниве се зема во вид :

Кон својствата

боја:
Сребро 2 парчиња, Црвена 2 парчиња
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Примачите
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Алатка Материјали:
Сечење
Бренд Име:
ПОДПОРА ТРКИ
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Големина:
1/5
Технички параметри:
Вредност 3
РК Делови и Accs:
Тркала Центар

Производи во категоријата

YUKALA Батеријата за WLtoys L333 L343 L353 РК Автомобил играчка автомобил резервни делови 6.4 V 320m Ah батеријата додато

4pcs Црна 90mm Легура Alluminum Шок Апсорбер Сет За TRX4 AXIAL SCX10 D90 1 / 10 РК Автомобил Роботи Додаток се Искачи на Голе

5 Т 2760 KV Моторни+Програма картичкаКомбо 4 : QUICRUN 10 BL60 ESC +17.• Еднокопче ("SET" копчето на европската социјална

Функција : 280 редуктор мотор (челична топка) во внатрешноста на менувачот е мала modulна метал опрема, врати

Опис : Ова 3 сечилото влакна засилен најлон пропелер поставен е за РК брод Постојат четири реквизити во о

Mato оригинални 1 : 16 3898 Шерман далечинска контрола на резервоарот надградба додатоци симулација T49 метал

Mato 1 / 16 Stug III РК Резервоарот Метал Барел Муцката MT146 Мојот драг пријател , имам сите додатоци на Mato резерво

За да се префрлате switch 2 тезги За превозот : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус испорака метод не цел со инфо

карактеристики : Производ Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Фабрички Делови 100% Гаранција за Квалитет

Опис : Clevis Бренд Име : RedhawkСпецификации : Вкупна должина : 21mmДијаметар на дупка : 1.2 mmТежина : 0.4 g / pcОпис : Pin

Добредојдовте На RCAWDзаден амортизерПакет Количество:2 парчињаМатеријал : МеталОпис : ЦПУ машински 6061T6

Добредојдовте на хоби Зона.Понуда на различни R / C модели и делови.Добар квалитет на разумна цена,Додаде

Било доцна известување на враќање, и ние не ќе се обезбеди враќање и наплата на услуги Ве молиме да се из

Продавачот ќе плаќаат поштарина, како и, се Врати превозот надомест надомест е 1 35% од неисправни објект

Спецификација : 20pcs / многу Дијаметар 2.6 / 3.1 / 4.1 мм Кормило Оружје Опрема за Слетување Волан Рака DIY Додато

Fly Tower Б А Т контрола на летање кулаинтегрирана контрола на летање се префрлите VTX OSD PDB 4 во 1 ESCза DIY мини кр

Лекција 1 LED Трепка Лекција 2 Ѕвончето Лекција 3 Контрола на LED со копчето Лекција 4 Навалите Switch Лекција 5 L

алуминиум 30deg (акции) рициново блокови за Traxxas Nitro Slash, Rustler, Slash 2 WD, и Стампедо 2 WDКАРАКТЕРИСТИКИ : CNC машинс

htmlПревозот1).com / payment_method.ако не знаете како да се плаќаат пари,ве молиме погледнете го ова link : http : / / help...

специфични изјави : Материјал : ПластикаНие ight : 40gПрефрлување на струјата : 15 AКабел должина : 15cm (22 # силик

За Превозот : Ние обично брод купувачи објект како ПОДАРОК во помала вредност кога ќе изберете Економиј

Опис : Материјал : Јаглерод влакна DJI Фантом Верзија 2 компатибилен Вградени во автозаклучување орев, уп

(негативна повратна информација НЕ е мудро решение за решавање на било какви проблеми)Ако планирате да

ИзвестувањеПочитувани Купувачот : ако сте од Русија, ве Молиме да ни даде целото ваше име Ние треба тоа к

Radiolink Pixhawk PIX APM Лет Контролер Комбо со GPS Носителот M8 N GPS Ѕвончето 4 G SD Картичка Telemetry Модул Монтажа пена•

Летмодел на Еден начин метал Воздух Додатен Вентил D2.5 x D8 x L25 mmSpecif ication : Тежина : 4gГолемина : D2.5 x D8 x L25 mmGallary

Radiolink Мини ФОТОГРАФИИ Контрола на Летање на Вибрации на Амортизацијата од страна на Софтвер Atitude Задрже

Опис : Pin Рогови 4 дупки(1.5 мм)Pin дијаметар = 2mmPin должина = 21mmШирина на основата = 12mmВисина од основата = 11mmВк

Службен вики : вики.doit.сумНоминална Напон : DC12 VНеоптоварување Тековната : 100m AРаботен напон спектар : 612 VН

Ние ќе ви помогне во секој можен начин И имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 2448 часа.Било до

Please wait...