0
clear
  • Станови Женски Плитки Точка Пети Чевли Бремени Жени Секојдневен Чевли На Sy-2767
  • -20%
  • -20%
Станови Женски Плитки Точка Пети Чевли Бремени Жени Секојдневен Чевли На Sy-2767

Станови Женски Плитки Точка Пети Чевли Бремени Жени Секојдневен Чевли На Sy-2767

DEN 1439.52
DEN 1224.00

Достапност
Производот е достапен


Боја, големина или стапало висина не може да се промени по 12 часа на плаќање. Големина на 29 33, големина 40 до 47 се прилагоди. Ако цел прилагодено чевли, не можете да ја откаже нарачката или промена на големина или боја по 12 часа на плаќање.
Ве молиме контактирајте со продавачот во рок од 48 часа откако ќе прими пакет, ако има било какви проблеми со квалитетот.
ако не можете да отворите пакет во 2 дена поради некоја причина, ве молиме да снимате видео кога ќе ја отворите пакет. ние ќе согласување купувачите добиваат чевли се непроменети ако не контактирате во 48 часовен или не може да понуди видео
Ве молиме, бидете внимателни, должина во табелата е МЕТРИ ДОЛЖИНА. На insole должина
Може да биде малку подолг од нога должина.
Повеќето чевли се спакувани во меур торба со цел да се заштити чевли во подобар начин.
Грешка на пета висина е околу 1 cm
рачно изработени чевли, повеќе или помалку може да имаат малку лепила, ве молиме љубезно изговор, ви благодариме
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Кон својствата

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Бренд Име:
LuLuYoung
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
/
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Производи во категоријата

Горниот Материјал : Коњски ВлакнаОбвивка Материјал : Свинска КожаПета Висина : 3cm / 1.2 инченВратило : 7cm / 2.8

Горниот материјал : СвилаВнатре Материјал : СТППодлога Материјал : СТПOutsole материјал : гумаВисоки потпет

Големина на слика треба повеќе од 1000x1000; 3 Откако ќе ни ги испратите слика,нашата дизајнерка ќе направат

Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за

Модерен, стабилна, таписерииДостапни пета : , Рамна, 3cm, 4.5 cm, 8.5 cmДостапни големина : ЕУ(3443) / Гола нога должи

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Внимание : Овој вид на чевли е Помала од вашата нормална големина, Па ве молиме Изберете ед

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

modname=ckeditorве молиме според вас нога должина(Пета до Пети) за да изберете големина на нас големината само з

Може да се Види на Чевли Видео на КомпјутерMeotina Маски Чевли Жените Сандали Пролет Лето Посочи Пети Рамен

Горниот Материјал : Изшкуркан МикрофиберОбвивка Материјал : МикрофиберПета Висина : 3cm / 1.2 инченПлатфор

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

ЗАБЕЛЕШКА!!! 1.За боја Ако се двоумите за сликите ние шоу, можете да побарате од нас за вистински фотограф

Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бид

modname=ckeditorЛитературни и уметнички Ретро Кожа мека кожа чевлиСе чувствувате навистина Bang Bang DaСекоја боја

Напишете детали во коментар кога ќе се направи цел; 3 Ние брод надвор предмети според вашето барање, паке

Taomengsi корејски Посочи Совет Deodorant Чевли се ЛизгаНа Повик Потковица со (13 CM) Беж Бонбони Боја Жените Чевли

Please wait...