0
clear
  • Универзален Мотор Црна Шлем Заклучување 25мм 1 Handlebar Закачалка Кука 2 Клучеви
  • -20%
  • -20%
Универзален Мотор Црна Шлем Заклучување 25мм 1 Handlebar Закачалка Кука 2 Клучеви

Универзален Мотор Црна Шлем Заклучување 25мм 1 Handlebar Закачалка Кука 2 Клучеви

DEN 981.60
DEN 805.00

Достапност
Производот е достапен


Универзален Мотор Црна Шлем Заклучување 25мм 1" Handlebar Закачалка Кука 2 Клучеви
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Шлем Заклучување Карактеристики Резервни 100% сосема нов и Не дозволувајте некој да одиме надвор со вашиот шлем! Заклучување на тоа право на вашиот велосипед со нашиот Црна Универзална Шлем за Заклучување. Шлем Заклучување на Закачалка Бар за Мотор Велосипеди Скутер. Fitment Работи на моторот чувари, рамка цевки, или било која друга 1" (25мм) цевки. Пакет се Вклучени 1 x Шлем Заклучување 2 x Клучеви
Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна.
Гаранција :
Тоа доаѓа со една година гаранција. Pls контактирајте со нас во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со производот или услугата, pls контакт со нас и да не ни даде негативна или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Кон својствата

боја:
Црна, Хром
Тип На Објект:
Брави & Брави
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
XX-316-Б XX-316-E
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
како на слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Производи во категоријата

Ние брод во светот време на Испорака е 1122 работни дена.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3.4%

7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0 Не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за в

Лесно да се инсталира .Гаранција & Одржување : Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компо

Гас На Резервоар За Гориво Капа Колекции Кодот100% Сосема НовБоја : Како на сликатаМатеријал : Оброк И Пла

Спецификација : Материјал : МеталЦилиндар должина : 3.5 mm(мин)Цилиндар должина : 12mm(max)Цилиндар Дијаметар : 1

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ако сакате да ја смените адреса,ве

Повеќето родители со нетрпение го очекуваат денот кога нивното дете почнува да ползи, но наскоро ќе доз

Карактеристики : Состојба : Резервни 100% сосема нов и висок квалитет Боја : хром Материјал : Цинк легура Па

Гас На Резервоар За Гориво Капа Колекции Кодот100% Сосема НовБоја : Како на сликатаМатеријал : Оброк И Пла

Имаме сите видови на GY6 делови со висок квалитет на располагање како што е подолу.Бесплатен превозот во

Мотоцикл Шлем Заклучување Handlebar Менгеме*Состојба : Сосема Нов, Висок Квалитет*Материјал : алуминиум T6061*Л

Please wait...