0
clear
  • Злато Сина помине уметност налепници 30pcs 3D Помине Уметност налепница Пеперутка Нокти Налепници Обвива (NTL-D) Симпатична Нокти Налепници за Деца
  • -20%
  • -20%
Злато Сина помине уметност налепници 30pcs 3D Помине Уметност налепница Пеперутка Нокти Налепници Обвива (NTL-D) Симпатична Нокти Налепници за Деца

Злато Сина помине уметност налепници 30pcs 3D Помине Уметност налепница Пеперутка Нокти Налепници Обвива (NTL-D) Симпатична Нокти

DEN 107.52

Достапност
Производот е достапен


Злато Сина помине уметност налепници 30pcs 3 D Помине Уметност налепница Пеперутка Нокти Налепници Обвива (NTL-D) Симпатична Нокти Налепници за Деца
Износ : 30 Листови
Големина : 63x52x0.1 мм
Боја : Избрани
Производ ID : NTL-D
Функција : Nair Уметност Налепници
Случаен мешани
Количина : +30 Нокти Налепници
Употреба :
1 - Наслика вашите нокти во бојата што сакате, оставете ја да се исуши
2 - Додадете налепници.
2 - Палто во јасна лак да се печат.
Цвет флорални Пеперутка помине уметност налепници

Кон својствата

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Бренд Име:
MingLee
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
NTL
Големина:
6*5.5cm
Количина:
545665
Стил:
3D Помине Налепница
Име:
ноктите налепница
Дизајни:
3D Помине Налепница
Стил:
Лепило помине налепница
Количина:
30pcs
Пакет:
30pcs/многу
Големина:
63x52x0.1 мм
Бои:
различни бои, како на слика
Материјали:
ПВЦ
Тежина:
14
Име на производ:
Nair Уметност Налепници

Производи во категоријата

Жешка !Цвет 6designs DIY Помине уметност Совети 3 D УВ ГЕЛ Акрилик Прав Силиконски Калап Поставите Дизајн 6pcs / м

Карактеристики : име на Производ : 30 Мешавина Боја Ролни Разголување Лента Метален Предиво Линија Помин

Спецификација : Количина : 50 ЛистовиЛист големина : Прибл 6.15.3 cmМодел : Како на сликата покажуваПакет Содр

Карактеристики : 100% Сосема Нов Елегантен и модерен стил, лесно да одговара на било какви нокти во боја Но

30 Листови Избрани Нови Помине Уметност Налепница Пластични Лепенки 3 D DIY Помине француски Насмевка Шаре

90 / многу100 ја поставува / многуБесплатен превозотНОВА 3 D помине налепница 100sets / многу 25 модели за да го

Изберете нашите производи, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.Како да се продажба : 1 број= 50 лист(се ме

ширина : за 4cmдолжина : околу 100 метриПакет : 100 метри помине фолија во кесатреба трансфер лепак за пренос

24 Дизајн Цвет Пеперутка 3 D Помине Уметност Налепници Убавина Лето Стил Шарени Нокти Маникир Decals Фолија

Функција : 100% Сосема Нов Помине Уметност Тетоважи Големина : 6.5х5.2cm Пакување : 50 стилови секој 1 Компјутер,

(50 различни дизајни)Објектот како pictuers шоу, но понекогаш некои дизајни ќе биде надвор од акциите, така шт

Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure процесор ЗАЧУВАМ Ако цената на вашите нарачки , то

Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и пр

Answer : ___________________________ Note : Како да се продажба : 1 број= 50 листови (микс цел)Можете да се меша со различни мод

Нокти Налепници Помине Уметност Декорација60 модели достапни ( Секој модел минимум за 30 Pcs)Не можете да и

Трговија на големо 100 Pcs Ноктите Налепница Совети Водич француски МаникирПомине Уметност Decals Форма Допо

Ноктите ТетоважаКарактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 10gГолемина : 24cm*16cm за секој лист (HOT127129 3 дизајн во

"YZWLE" припаѓа на компанијата која го има регистрирано бренд во Кина, да се фокусираат на работата на нокт

За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).7) Ако не им

"YZWLE" припаѓа на компанијата која го има регистрирано бренд во Кина, да се фокусираат на работата на нокт

Изберете нашите производи, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.Како да се продажба : 1 број= 50 лист(се ме

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Помине Уметност Украси Лесно да се применуваат на природни или

Ноктите ТетоважаКарактеристики : 100% Сосема Нов.Тежина : 10gГолемина : 24cm*16cm за секој лист (HOT124126 3 дизајн во

Тие, исто така може да се користи за други занает идеи, scrapbooking, декорирање мобилни телефони итн.Специфик

Please wait...