0
clear
  • Пригушувач Издувните &Црвен Филтер за Воздух се Вклопува 66/80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
  • -20%
  • -20%
Пригушувач Издувните &Црвен Филтер за Воздух се Вклопува 66/80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед

Пригушувач Издувните &Црвен Филтер за Воздух се Вклопува 66/80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед

DEN 1285.92

Достапност
Производот е достапен

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 560g
За 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Пакетот Вклучува : 1x Muffler Издувни
1x Air Филтер
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD4584

Кон својствата

Тип На Објект:
гориво филтер
Бренд Име:
Pouvoir
Име На Модел:
За 66cc 80cc 2 Удар Мотор Моторните Велосипед
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
560g
Материјал Тип:
легура Пластични Собранието производи
Специјални Функции:
Мотори делови

Производи во категоријата

3pcs Универзална Гориво Филтер Филтер за Гас За Мопед Скутер ATV Quad Јама кал велосипеди мотоцикл

Автомобил Мотор Доводната Цевка Филтер за Воздух Печурки Главата Продуктивноста Филтер за Воздух 32 MM В

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 86gЗа 49cc 66cc 80cc Motorised Велосипед CarburetorПакетот В

мотоцикл JH70 на резервоар за гориво петел / масло се префрлите petcock масло допрете го прекинувачот за Jialing

Функција : Answer : ___________________________ Note : производот е логоСостојба : 100% сосема новМатеријал : ГумаОбјектот Бој

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 90gЗа 50cc 70cc 90cc 110cc XR50 CRF50 Јама Dirt Bike.Пакет Содрж

Состојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетFitment : Одговара пренос наведени подолу:1994 – 1997 година, МЕРЦЕДЕС

Новата Замена На ДеловиТежина : Околу 90gГолемина : Како СликиПакет Содржи : 1 * Филтер За ВоздухОдговара : C

wyприклучокstartЖешка Стока$470.55$21.5$220$135$51.53$31.2$31.35$187.95wyприклучоккраен Производ ПовеќеАвтомобил Мотор Довод

2 Поставува Гориво Филтер & Црево за 47cc 49cc Мини Моторни Нечистотија Јама Велосипед или ATV Quad Мотокрос Мот

wyприклучокstartЖешка Стока$470.55$21.5$220$135$51.53$31.2$31.35$187.95wyприклучоккраен Производ ПовеќеАвтомобил Мотор Довод

Пластични Гориво Филтер За ПолнењеЦена Вклучувајќи : Пластични Гориво Филтер x 2 парчињаГориво Чешми x 1pc

Please wait...